Meclis divanında görev teslim töreni

Bu haber 19 Nisan 2018 - 1:21 'de eklendi ve 451 kez görüntülendi.

MUTSO 2013-2018 yılları arasında Meclis Başkanlığı görevini yürüten Şükrü Altınay, 2018-2022 dönemi Meclis Başkanlığı görevine seçilen H. Koray Özcan’a görevini teslim etti.

Haber Merkezi

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Meclis Başkanlığı görevini 5 yıldır yürüten Şükrü Altınay, başkanlığa yeni seçilen MUTSO Meclis Başkanı H. Koray Özcan ile meclis makamında bir araya gelerek görev teslimi gerçekleştirdi.

Devir teslim töreninde geçtiğimiz dönem Meclis Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Mevlut Acar, Ahmet Zeybek, Meclis Katip üyesi Mustafa Kale ve yeni dönem Meclis Başkan Yardımcıları Deniz Dakikoğlu, Miraç Cin ve Katip üye Ali Çorlu ile Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş ve Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

Göreve seçilen H. Koray Özcan’a devretmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden MUTSO eski Meclis Başkanı Şükrü Altınay, “13 yıldır Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Meclis Başkanlığı görevlerinde yer aldım. Yaptığımız çalışmalarımızla Odamızı ve Muğla’mızı saygın bir yere getirdik. Üyemizin güvenini kazandık. Bundan sonra da yeni göreve gelen arkadaşlarımız çalışmalarıyla üyemize, Muğla’mıza en iyi şekilde hizmet edecekleri yönündeki inancım tamdır. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Arından Meclis Başkanı Koray Özcan, 13 yıl önce bir ekip olarak yola çıktıklarını ve ortak bir yönetim anlayışı sergileyerek, birlik ve beraberlik içinde en iyi hizmeti sunmak için hareket ettiklerini belirterek, yeni dönemde de meclis ve yönetimin uyum içinde çalışarak Muğla’yı, ekonomiyi daha ileriye taşıyacak projeler üreteceklerini ifade etti. Özcan ayrıca; “Görevi devralmaktan büyük gurur duyuyorum, Altınay’dan devraldığım bu koltuğun hakkını ve sorumluluğunu başarıyla vermeyi umuyorum” dedi. Özcan son olarak Altınay’a bundan sonraki hayatında başarı ve ailesiyle birlikte sağlıklı bir ömür diledi.

Personele teşekkür plaketi

Meclis Başkanlığı görev teslim töreninin ardından MUTSO Meclis Salonu’nda personel ile bir araya gelen eski ve yeni Meclis Divanı oda personeline çalışmaları adına teşekkür ederek geçen dönemin anısına efe figürlü heykelleri takdim etti. Personelin başarılı çalışmalarının devamını dileyen eski ve yeni başkanlar bundan sonraki çalışmalarda da aynı azim ve çalışmayı beklediklerini ifade ettiler.

17 Nisan Salı günü yapılan seçimlerin sonucunda Mustafa Ercan ve Sedat Tuncer Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına, Mustafa Murat Can ise sayman üyeliğine seçildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.