Meclis çalışmalarını sürdürüyor

Bu haber 10 Ağustos 2015 - 19:20 'de eklendi ve 643 kez görüntülendi.

oda5156165615MUTSO Meclisi 27’nci olağan toplantısını geçtiğimiz Cuma gerçekleştirdi; toplantıda Muğla Mermerciler Derneği Başkanı Koçar anıldı.

İlkay Yıldız

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) aylık olağan Meclis Toplantılarının 27’ncisi, Meclis Başkanı Şükrü Altınay’ın Divan başkanlığında, gerçekleşti. MUTSO Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Kale, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan, Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meslek Komite Başkanları katıldı.

Yoklama ve bir önceki Meclis Toplantısının tutanaklarının oylanmasının ardından 13 maddelik gündemi açan Başkan Şükrü Altınay, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, MUTSO’nun aylık faaliyet raporunun sunulması için Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan’ı kürsüye davet etti.

Aylık faaliyet raporunu meclis üyelerine sunmak üzere kürsüye gelen Başkan Yardımcısı Ercan, geçtiğimiz Temmuz ayı içerisinde vefat eden, Muğla Mermerciler Derneği Başkanı Abdullah Koçar ve Du-Buyon Lokantası sahibi Hasan Yücel’i anarak sözlerine başladı. Ayrıca son dönemlerde meydana gelen saldırılarda hayatlarını kaybeden şehitlerimizi de kürsüden anan Ercan, “Hain terör saldırılarıyla ortalığı kana bulamaktan çekinmeyen terör örgütleri hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacak, ülkenin birlik ve beraberliğini bozamayacaktır. son zamanlarda yaşanan bu acı olayların bir an önce sona ermesi ve başka canların yanmaması için dua ve dileklerimizle” diyerek sunumunu gerçekleştirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.