Mecidiyeköy Afiş yarışması sonuçlandı

Bu haber 14 Mayıs 2014 - 10:48 'de eklendi ve 971 kez görüntülendi.

 

afiyarismasiMuğla’da ‘Vergi Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde il genelinde bulunan ortaokul ve liseler arası yapılan sloganlı afiş yarışması sonuçlandı. Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri Muğla Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci tarafından verildi.

Kadir Tamer

Muğla’da ‘Vergi Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde il genelinde bulunan ortaokul ve liseler arası yapılan sloganlı afiş yarışması sonuçlandı. Vergi Haftası kutlamaları etkinlikleri çerçevesinde il genelinde bulunan okullar arası vergi konulu sloganlı afiş yarışması düzenlendi. Yarışmada Fethiye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 11-E öğrencisi Mehmet Kayabaşı birinci, Dalaman Cumhuriyet Ortaokulu 6-B öğrenicisi Efe Erke Güçlü ikinci, Yatağan Gazi Anadolu Lisesi 11-A öğrencisi Damla Sungur üçüncü oldu. Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödüllerini Muğla Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci makamında verdi.

Dereceye giren öğrenciler ve öğretmenler ile bir süre makamında sohbet eden Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, “24. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde il genelinde ortaokul ve lise öğrencileri arasında vergi konulu sloganlı afiş yarışmasını bu yılda gerçekleştirdik. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda yarışmamıza öğrencilerimiz büyük ilgi gösterdi. Bu ilgi bizi   gerçekten mutlu etti. Çünkü bu yarışma çocuklarımızda vergi bilincinin oluşturulması ve verginin öneminin tanıtılması amacıyla gerçekleştiriliyor. Ben yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize ayrıca dereceye giren başarılı öğrencilerimize teşekkür ediyorum, kendileri ile gurur duyuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından yarışmada birinci olan Fethiye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 11-E öğrencisi Mehmet Kayabaşı ödülü olan diz üstü bilgisayarı, yarışmada ikinci olan Dalaman Cumhuriyet Ortaokulu 6-B öğrenicisi Efe Erke Güçlü ödülü olan dijital fotoğraf makinası ve yarışmada üçüncü olan Yatağan Gazi Anadolu Lisesi 11-A öğrencisi Damla Sungur ödülü MP4 müzik çalarını Muğla Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci’nin elinden aldı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.