Masal gibi bir düğün

Bu haber 01 Temmuz 2013 - 23:14 'de eklendi ve 2.333 kez görüntülendi.

tunanindugunu12313565413YATU otomotiv ve Tuna Otel işletmecisi Abdurahim Tuna ile Ayşe Tuna’nın küçük oğlu Nezih Nevin ile Ali Saydam’ın kızları İnci ile görkemli bir törenle dünya evine girdi.
Haber Merkezi
YATU otomotiv ve Tuna Otel işletmecisi Abdurahim Tuna ile Ayşe Tuna’nın küçük oğlu Nezih Nevin ile Ali Saydam’ın kızları İnci ile görkemli bir törenle dünya evine girdi.
Altınkalp Restoranda düzenlenen düğün törenine Belediye Başkanı Osman Gürün, eski il Emniyet Müdürü Mehmet Emin Körpe, Tuna ve Saydam ailelerinin yakınları ile seçkin bir davetli topluluğu katıldı.
Nevin ile Ali Saydam’ın kızları İnci ile Abdurahim ile Ayşe Tuna’nın oğulları Nezih’in nikahlarını Belediye Başkanı Osman Gürün kıyarken şahitliklerini de Eski İl Emniyet Müdürü Mehmet emin körpe yaptı. Nikah töreni sonrasında konuşan Belediye Başkanı Osman Gürün çiftlerden en az dört çapulcu dünyaya getirmelerini istedi. Evlilik Cüzdanını gelin İnci’ye teslim eden Eski İl emniyet Müdürü Mehmet Emin Körpe’de; “evlilik kutsal bir müessese umarım birlikteliğiniz bir ömür boyu devam eder. Nezih’in ağabeysi Osman’ın da şahidi bendim bakın artık onların bir çocukları var ”dedi.
Nikah törenini ardından genç çift ilk danslarını Nilüfer’in “Ta uzak yollardan” şarkısıyla yaptı. Gece boyunca dedesi Abdurahim Tuna’nın kucağından inmeyen küçük Abdurahim ilgi odağı oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
BURÇİN AYDAN GÜZEL 02 Temmuz 2013 / 16:18

Maaşallah Allah mesut etsin. Mutluluğunuz daim olsun. Harika görünüyorsunuz. Ankara’dan sevgiler… Burçin…