Marmaris’ten Ağrı’ya yardım köprüsü

Bu haber 07 Ocak 2014 - 9:10 'de eklendi ve 542 kez görüntülendi.

marmarisyardım6516312Marmaris’ten Ağrı’ya yardım köprüsü oluşturuldu. Marmaris’te yaşayan hayırsever vatandaşlar sosyal medyada paylaşılan yardım çağrısını duyar duymaz çalışmaya başladılar. Esnaflardan toplanan yaklaşık elli koli kışlık giyecek ve kırtasiye PTT Kargo aracılığı ile Ağrı’nın Hamur İlçesi Yukarı Aladağ Köyü’ne gönderildi. İsimlerinin açıklanmasını istemeyen hayırseverler; “Bu soğuk kış günlerinde Ağrı’da yaşayan öğrencilerin ihtiyaçlarının az da olsa bir kısmını karşılayabildiysek ne mutlu bize.”diyerek duygularını dile getirdiler.
Haber Merkezi
Marmaris’ten Ağrı’ya yardım köprüsü oluşturuldu. Türkiye’nin doğusunda soğuk kış günlerinin bütün şiddeti ile hüküm sürdüğü bu günlerde, Marmaris’te yaşayan hayırsever vatandaşlar sosyal medyada paylaşılan, Ağrı’ya bağlı Hamur İlçesi Yukarı Aladağ Köyü İlk Öğretim Okulu öğrencileri için yapılan yardım çağrısını duyar duymaz çalışmaya başladılar. Esnaflardan toplanan yaklaşık elli koli kışlık giyecek ve kırtasiye PTT Kargo aracılığı ile Ağrı’ya gönderildi.
Yardımlarla ilgili sosyal medyadaki paylaşımlar üzerine PTT Marmaris Merkez Müdürü Seher Uslu’da harekete geçerek yardımların PTT Kargo ile yerine ulaşması için aracılık etti.
Uslu, yardımlar gönderilirken de PTT’nin yılbaşı özel yüzde on indiriminden yararlanmasını sağladı.
Alınan bilgilere göre Ağrı’ya bağlı Hamur İlçesi Yukarı Aladağ Köyü İlk Öğretim Okulu öğrencilerine yapılan yardımın ilk kısmı yerine ulaştı. Yardımların ikinci kısmı da önümüzdeki günlerde yerine ulaşmış olacak.
İsimlerinin açıklamasını istemeyen hayırseverler; “Bu soğuk kış günlerinde Ağrı’da yaşayan öğrencilerin ihtiyaçlarının küçükte olsa bir kısmını karşılayabildiysek ne mutlu bize.”diyerek duygularını dile getirdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.