Marmaris’te turizm yıl boyu

Bu haber 05 Ocak 2015 - 0:20 'de eklendi ve 697 kez görüntülendi.

marmaristurizömÖzellikle son 3 yıldır yaptığı kış programlarıyla, turizm sezonunu hiç kapatmayan Marmaris Martı Otelleri; düzenlediği yılbaşı programıyla, Marmaris’te kış turizminin bir kez daha lokomotifi oldu.

Haber Merkezi

Yılbaşında ve 2015’in ilk haftasında; paket programla yurt dışı ve yurt içinden tam 200 kişiyi Marmaris’te konuk eden İçmeler Martı Resort Hotel, 2015’ turizm sezonuna, yılın daha ilk gününden muhteşem bir başlangıç yaptı. Bulgaristan’dan gelen 60 kişilik gruba özel bir program sunan Martı Resort Hotel sahnesini; zaman zaman hareketli, zaman zaman da duygusal şarkılarıyla ünlü müzisyen Sinan Erkoç renklendirdi. Program aralarında çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Erkoç, onları kırmayarak solo müzik yapmaya devam etti.

Türk turizminde son yıllardaki sürekli gerileyişi ve görüşlerini sorduğumuz Marmaris Martı Otelleri Genel Müdürü Çetin Erzenci, turizmin sadece yaz sezonu olmadığına dikkat çekerek; “Turizm, tüm dünyada sadece iklimsel koşullara sığdırılmamalı. Yaptığımız bu uygulama aslında turizmin geliştirilmesi, sezonun uzatılması için bir alternatif. Otellerimiz 2015 başlangıcı itibarıyla, etkinliklerine hiç durmadan devam edecek. Zaten bu geçiş sürecide birçoğu bakanlıklardan olmak üzere otelimizde konaklamalı toplantılar vardı. Şimdi ise önümüzde çocukların kişisel eğitimlerine ve ailelerinin dinlenmelerine fırsat bulabilecekleri, okulların yarı yıl tatili var” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.