Marmaris’te turistler su parklarına akın etti

Bu haber 03 Haziran 2013 - 11:24 'de eklendi ve 987 kez görüntülendi.

almanturistlersuyakostu1231546132Yaz mevsiminin başlaması ile birlikte turizmin gözde tatil merkezlerinden Marmaris’te su parkları kapılarını yerli ve yabancı turistlere açtı.
Haber Merkezi
Hava sıcaklığının 28 derece olarak ölçüldüğü Marmaris’te tatil yapan yerli ve yabancı turistler plajların yanı sıra su parklarına akın etti. Aqua Dream Waterpark isimli su parkında keyifli saatler yaşayan turistler, güzel hava ve eğlencenin tadını çıkarıyor. Su parkında kayan, dalga havuzunda serinlemeye çalışan turistler, ilginç görüntüler oluşturdu. Turistler, su parkındaki animasyon ekipleri tarafından düzenlenen dans ve yarışmalara katıldı.
Yaz tatili için artık dört gündür Türkiye’de bulunduğunu söyleyen Rus turist Anna Ekaterina, gün boyunca su parkları ve sahilde gönüllerince eğlendiklerini söyledi. İlk kez ülkesinin dışında bir ülkede tatil yaptığını söyleyen Renad Xaliulin de Marmaris’i çok sevdiğini, her şeyden memnun kaldığını ve Türk insanı tarafından sıcak karşılandıklarını sözlerine ekledi.
Aqua Dream Waterpark Halkla İlişkiler Sorumlusu Nihal Şan, su parkına turistlerin büyük ilgi gösterdiğini belirtti. Şan, “Gelen misafirlerimiz burada su sporları da yapmış oluyorlar. Manzaramızın güzelliği de turistleri cezbediyor. Sabahtan akşama kadar burada bütün enerjilerini kullanabiliyorlar. Değişik alternatiflerle eğlenebilecekleri dolu dolu bir yaşıyorlar” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.