Marmaris’te tatil ayakları yerden kesiyor

Bu haber 26 Temmuz 2013 - 9:45 'de eklendi ve 889 kez görüntülendi.

tatilayaklariyerdenkesiyorMarmaris’te tatil yapan turistlerin yaptıkları su sporlarıyla ayakları adeta yerden kesiliyor.
Haber Merkezi
Marmaris’te tatil yapan turistlerin yaptıkları su sporlarıyla ayakları adeta yerden kesiliyor. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte yerli turistin çekildiği Marmaris sahillerinde yabancı turistler çeşitli aktivitelerle tatilin tadını çıkartıyor. Sahillerde denizin ve güneşin tadını çıkartan yabancı turistler kavurucu güneş altındaki en büyük eğlencesi su sporları oldu. Marmaris sahil şeridinde kurulu sporu istasyonlarında her türlü aktiviteye kolayca ulaşabilen turistlerin, genelde tercihleri flyfish, banana ve parasailing oldu.
Marmaris Su Sporları Kooperatifi Başkanı Salih Tunç, her geçen yıl bu alanda yapılan yatırımlarla Marmaris’in su sporlarında örnek bir belde haline geldiğini söyledi. Diğer ülkelerdeki turizm merkezlerinde yapılan su sporlarını yakından görme fırsatı elde ettiğini anlatan Salih Tunç, ”Türkiye’deki ve dünyadaki diğer turizm merkezleriyle karşılaştırıldığında, Marmaris özellikle güvenlik konusunda son yıllarda önemli adımlar attı. Uzun zamandır Marmaris’te her hangi bir su sporları kazası yaşanmadı. Su sporları faaliyetini, konulan standartların da üzerinde gerçekleştiriyoruz ve önceden belirlenen kuralları sıkı bir şekilde uyguluyoruz. Can ve mal güvenliğini en iyi şekilde korunarak su sporlarının icra ediyoruz. Dünyada en iyi ve güvenilir su sporu faaliyetleri Marmaris’te yapılıyor” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.