Marmaris’te sahillerde bayram bereketi

Bu haber 08 Ekim 2014 - 0:48 'de eklendi ve 491 kez görüntülendi.

mamarisssBayram tatilini Muğla’nın turistlik ilçesi Marmaris’te geçiren tatilciler, sahillerde yoğunluk yaşanmasına neden oldu.

Haber Merkezi

5 günlük kurban bayramı tatilini fırsat bilerek Marmaris’e gelen binlerce yerli turist, bayramın ilk günü Marmaris plajlarını doldurdu. Yabancı turistlerin de bulunduğu sahillerde yerli turistlerin katılmasıyla yoğunluk yaşanmasına neden oldu.
Denize girip güneşlenmek için Halk plajı ve Uzunyalı Sahili’ne inen yerli ve yabancı turistler, gün boyunca deniz keyfi yaşadı.
Hava sıcaklığının 26, deniz suyunun ise 20 derece ölçüldüğü Marmaris’te, turistler günübirlik mavi turlara katılarak cennet koyları görme fırsatı yakaladı. ilçedeki 3-4 ve 5 yıldızlı turistik tesislerdeki doluluk oranı yüzde yüzlere ulaştı. Sıcak havada serinlemek isteyen bazı turistler, su sporlarını tercih ederken, kentte yaşayan vatandaşlar ise gün içinde kafeterya ve çay bahçelerini doldurdu. Bazı vatandaşlar ise çocuklarını alıp oyun parklarına gitmeyi tercih etti.
İlçe Emniyet Müdürlüğü vatandaşların ve ilçeye tatil için gelen turistlerin huzurlu bir bayram geçirmesi için her türlü tedbiri aldı.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.