Marmaris’te polis haftası kutlamaları başladı

Bu haber 09 Nisan 2014 - 18:03 'de eklendi ve 496 kez görüntülendi.

marmaristepolishaftasi65165165Muğla’nın Marmaris ilçesinde, Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 169. Yıldönümü kapsamında, şehitlerin yakınları ve emekli polislere yemekli gece düzenlendi.

Haber Merkezi

Muğla’nın Marmaris ilçesinde, Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 169. Yıldönümü kapsamında, şehitlerin yakınları ve emekli polislere yemekli gece düzenlendi.

Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Muğla Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Muğla Jandarma Komutanı Kurmay Albay Halil Çevik, Marmaris Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, kamu kurum kuruluşları daire müdürleri yanı sıra şehit ailesi yakınları ve emekli polis olmak üzere yaklaşık 700 kişi yemeğe katıldı.

Gecede Şehitler adına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Marmaris Müftüsü Hasan Ersöz dua okudu. Muğla İl ve ilçelerinde polisin yaptığı suçlulara yönelik operasyonları, eğitimler ve yapılan yenilikler slâyt sunum ile gösterildi.

Muğla İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, “ Muğla il ve ilçelerinde suç oranlarının azalmasında en büyük etken yaptığımız bilgilendirmeler ile vatandaşlarımızın daha duyarlı hale gelmesidir. Artan başarılarımız vatandaşlarımızın desteğiyle perçinleşmektedir. Bizim artık öncelikli amacımız suç işlenmeden önleme çabası içinde olmamızdır. Bugüne kadar desteklerini esirgemeyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Muğla il ve ilçeleriyle bundan sonra suç işleme oranıyla Türkiye ortalamasının altında kalacaktır. Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 169. Yıldönümünü kutlar, şehitlerimiz karşısında saygıyla eğilirim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.