Marmaris’te iş yerlerine sıkı denetim geliyor

Bu haber 31 Mayıs 2013 - 0:00 'de eklendi ve 668 kez görüntülendi.

marmarisdenetimlerMarmaris’te iş yerlerine yapılan denetimlerin istenilen sonuca ulaşmasına yönelik oluşturulan Denetim Komisyonu 1 Haziran itibariyle faaliyetlerine başlayacak.

Haber Merkezi

Marmaris’te iş yerlerine yapılan denetimlerin istenilen sonuca ulaşmasına yönelik oluşturulan Denetim Komisyonu 1 Haziran itibariyle faaliyetlerine başlayacak. Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi’nde yapılan toplantıya Marmaris Kaymakamı Ali Galip Saral, merkez ve belde belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum örgütleri temsilcileri de katıldı.

“Denetimlerimizin gayesi iş yerlerini cezalandırmak değil” diyen Kaymakam Ali Galip Saral, asıl amaçlarının kuralları etkin ve sürdürülebilir bir hale getirmek olduğunu söyledi. Turizm sezonunun başlamasıyla birlikte Marmaris’te yapılan denetimlerin planlanan sonuçlarını elde etmek ve bu sonuçlara uygun projeler geliştirmek amacıyla oluşturulan Denetim Komisyonu 1 Haziran Cumartesi günü faaliyetlerine başlayacak. Saral “Bu hizmette bizim tüm elimiz ayağımız denetimde yer alan arkadaşlarımız olacak. Ayrıca bütün işletmelerin Kaymakamlık bünyesinde sicil dosyaları oluşacak” dedi.

“Yaptığımız çalışmalarda bize en büyük desteği Marmaris yaşayanından alacağız” diyen Saral, Marmaris basının da kendilerine destek olacağına inandıklarını söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.