Marmaris’te denizciler sandığa gidiyor « Hamle Gazetesi

Marmaris’te denizciler sandığa gidiyor

Bu haber 05 Mayıs 2013 - 20:34 'de eklendi ve 754 kez görüntülendi.

marmarisdenizciler123134564DTO Marmaris Şubesi’nde yarın genel kurul ve yönetim kurulu seçimi yapılacak.
Haber Merkezi
DTO Marmaris Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mengi, yarın yapılacak olan genel kurulun ve yönetim kurulu seçiminin barış ve kardeşlik ortamı içinde geçmesi temennisinde bulundu.
Başkan Mengi DTO Marmaris Şubesini kurarken “Denizci Millet Denizci Ülke” sloganı ile yola çıktıklarını ifade ederken, denizciliğe hizmet için bir kez daha göreve aday olduğunu hatırlattı.
Başkan Mengi açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi; “Bu görev emek ister, vakit ister. Sevdiklerinizden zaman zaman ailenizden çok daha yakın hissettiğiniz denizcilerin sorunlarını çözmek için fedakarlık ister. İçinde doğduğum, büyüdüğüm deniz benim yaşam alanım. Denizciler ise her türlü zorluğa göğüs gerdiğim yol arkadaşlarım. Bu ağır ve çok büyük sorumluluk isteyen göreve devam etmemi isteyen yol arkadaşlarımızla birlikte hayatımızı denize adadık. Ve adamaya da devam edeceğiz. Denizden ekmeğini çıkaran denizcilerin her isteği bizim için bir emirdir. Biz bu deniz terbiyesi ile doğduk ve yaşıyoruz. İşte bu nedenle yol arkadaşlarımızla birlikte yeniden göreve talip olduk. Bu gün yapılacak olan seçimin sonucu ne olursa olsun, öncelikle Marmaris’e ve Türk Denizciliğine hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz. Her zaman söylediğimiz gibi, “Denizci Millet Denizci Ülke “ sloganının sözde değil özde yaşatılması umudu ile tüm Marmaris yaşayanına ve denizcilere sevgi ve saygılarımızı sunarız” dedi.
Hasan Mengi, en büyük dileğinin Bozburun Denizcilik Meslek Yüksekokulu’nda yat inşaa bölümünü oluşturmak istediğini, ustaları Bozburun’da bir araya getirerek yatçılık sektöründe alt yapı hazırlamak arzusunda olduğunu ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.