Marmarisli esnaflara internet yolu ile eğitim verilecek

Bu haber 17 Eylül 2014 - 23:31 'de eklendi ve 469 kez görüntülendi.

marmarisesnafMarmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası, üyelerine internet üzerinde bir çok alanda eğitim vermek amacıyla Marmaris Esnaf Tv sosyal medya sayfasını hizmete soktu.
Haber Merkezi
Marmaris’te üyelerine bir çok alanda hizmet imkanı sunan Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası İngilizce ve Rusça dil eğitimi, hijyen, iş sağlığı ve güvenliği ile yangın gibi bir çok dalda eğitim vermek üzere için Marmaris Esnaf TV sosyal medya adresini hizmete sundu.
Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız, yaptığı açıklamada; ”Global Dünya ve Türkiye şartları içerisinde, internet üzerinden insanlara ulaşmayı ve hizmet etmeyi, artık göz ardı edemeyiz. Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza sağlıklı-hızlı-güvenilir yollar ile ulaşma, hizmeti kişileri yormadan ve uğraştırmadan ulaştırma ,2023-2071 hedefleri olan bir ülke ve millet için çok önemli. Vizyonunda, her daim Türkiye’nin En iyi Hizmet veren Esnaf Odası olma özelliği olan Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, bu seviyede her zaman durabilmek için, Esnaf ve Sanatkarlarına, Marmaris Esnaf TV sayfasıyla ile ücretsiz eğitimler verecek. Şu anda aktif olarak hizmet vermeye başlayan bu adres, Kurban Bayramından sonra öncelikle İngilizce eğitimine başlayacak. Bugün baktığımızda vatandaşlarımız ve çocuklarımız boş vakitlerinde, önemsiz sitelere girerek, önemli vakitlerini boşa harcayabiliyor. Örneğin bir esnafımız müşterisinin olmadığı vakitlerde, bu adrese girerek, istediği zaman durdurup, istediği zaman başlatabileceği bir sistemde yabancı dil öğrenebilir, bildiği bilgileri tazeleyebilir ya da bilmiyorsa, en azından yabancı müşterileri ile diyalog kurabileceği kadar yabancı dil öğrenebilir. Maalesef ülkemizde meydana gelen üzücü iş kazaları sonucu önemi daha da artan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri, hijyen ve yangın eğitimlerinde esnaf ve sanatkarlarımızın kendileri ve personeli her zaman izleyebilsin, tekrar edebilsin diye bu adreste yer alacak” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.