Marmaris’in iki yıldızı reklam filminde buluştu

Bu haber 11 Temmuz 2013 - 22:21 'de eklendi ve 741 kez görüntülendi.

marmarisinyildizlari123134645Marmaris Belediyespor’un alt yapısından yetişen Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Salih Uçan ile Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’a ”Vayy Kralsın” diyerek bir anda Türkiye gündemine oturan Marmarisli Selahi Varol reklam filminde bir araya geldi.
Haber Merkezi
Marmaris Belediyespor’un alt yapısından yetişen Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Salih Uçan ile Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’a ”Vayy Kralsın” diyerek bir anda Türkiye gündemine oturan Marmarisli Selahi Varol reklam filminde bir araya geldi. Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın Marmaris ziyareti sırasında yanına gelen Selahi Varol, uzun süre Bakan Kılıç’ın yanından ayrılmamıştı. Küçük Selahi, Bakan Kılıç’ın kim olduğunu çevresindekilere sorarak öğrenmeye çalışmış, çevredekilerin Gençlik ve Spor Bakanı cevabı üzerine küçük Selahi “Vayyy kralsın” diyerak Bakan Kılıç’ın omuzuna vurmuştu. Bu diyalog sosyal medya ve basında uzun süre konuşuldu. Bakan Kılıç daha sonra küçük Selahi’yi makamında ağırlayıp hediyeler verdi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ücretsiz yaz spor okullarına çocukları çekmek için hazırladığı kamu spotunda kamera karşısına geçen Selahi’ye, Marmaris Belediyespor’un alt yapısında yetişen Fenerbahçe’nin genç yıldızı Salih Uçan, Olimpiyat ikincisi milli tekvandocu Nur Tatar, Olimpiyat üçüncüsü milli güreşçi Rıza Kayaalp de eşlik etti.
Kamu spotunda üç sporcuya kendine has üslubuyla “Vay, büyüksün, kralsın, yaparsan sen yaparsın” diye seslenen Selahi’ye yıldız futbolcu Salih Uçan, “Sen daha iyisini yaparsın” diye cevap veriyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.