Marmaris’in bayan muhtarına halka hizmet madalyası

Bu haber 23 Mayıs 2015 - 1:53 'de eklendi ve 793 kez görüntülendi.

muhtarrrMuğla’nın Marmaris İlçesi’nde rakiplerine büyük fark atarak muhtar seçilen Gülizar Pekpak’a sanatçı Selma Sonat’ın kurduğu Marmaris Kültür Merkezi tarafından halka hizmet madalyası ödülü verildi.
Haber Merkezi
Siteler Mahallesi’nin kadın muhtarı Gülizar Pekpak, mahallede çalışkanlığı ve yardımsever tarafıyla herkesin takdirini kazandı. Çalışkanlığı nedeniyle hükümet kadın lakabı takılan muhtar Pekpak’ı Sinema ve Tiyatro sanatçısı Selma Sonat ve eşi Umur özlüer halka hizmet madalyası ile ödüllendirdi. Madalyasını aldıktan sonra bir açıklama yapan Pekpak şunları söyledi:
“Mahalle muhtarı olarak bir takım yardım faaliyetleri yürütüyorum. İnsanlara yardım etmeyi kendime bir görev bildim tabi bunları tek başıma yapmıyorum bana yardımcı olan çok değerli arkadaşlarım ve dostlarım var, onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Bana bu madalyayı layık gören Umur Özlüer ve değerli eşi Selma Sonat Ankara hanımefendiye de ayrıca teşekkür ederim. İnsanları ve ülkemi seviyorum din, dil ve ırk ayrımı yapmadan kimin yardıma ihtiyacı var imkanlar dahilinde ve gücümüzün yettiğince yetişmeye çalışıyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.