Marmaris Lions’tan eğitime katkı

Bu haber 12 Mart 2015 - 0:08 'de eklendi ve 502 kez görüntülendi.

egitimkatki Marmaris Lions kulübü 30. yılını kutladığı 2015 yılında eğitime hizmet adına Nurettin Gençalioğlu Anadolu Lisesinde bir müzik sınıfının yapımını gerçekleştirdi.

Haber Merkezi

Marmaris Lions kulübü 30. yılını kutladığı 2015 yılında eğitime hizmet adına Nurettin Gençalioğlu Anadolu lisesinde bir müzik sınıfının yapımını gerçekleştirdi.
Yaklaşık 2 ay süren çalışmalar sonrasında yer, duvar, tavan kaplamaları ve yalıtımları yapılan sınıfın tefrişatını da tamamlanarak 9 Mart 2015 tarihinde hizmete açıldı. Açılış öncesi yapılan kokteyl de öğrenciler güzel bir müzik dinletisi sundular.
Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Okul Müdürü Serap Aksel, Marmaris Lions Kulübü Başkanı Ertuğrul Özcan, basın mensupları ve konukların katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde Okul Müdürü Serap Aksel, Okulun kuruluşundan ve eğitim camiasında ki yerinden bahsetti.
Marmaris Lions kulübü Başkanı Ertuğrul Özcan, “Çocuklarımızın daha iyi eğitim görmeleri için eğitim hizmetlerimiz devam edecektir. Bu sınıf tam bir imece usulü ile yapıldı. Sınıfımızın yerinden tavanına, duvarlarından teşrifatına kadar her şeyi elden geçirdik. Müzik sınıfı olduğu için diğer öğrencilerin rahatsız olmamaları ve bu sınıfta çalışan çocukların rahat çalışmaları amacıyla sınıfın akustiğini ve ses izolasyonunu da yaptırdık. Ses sistemini kurduk. Tüm bunları başta okul müdürümüz Serap Aksel, olmak üzere bir çok sponsor, hayırsever, kulüp üyesi kardeşlerimizin katkıları ve destekleri ile meydana getirdik. Burada tavla turnuvamıza destek veren tüm dostlarımızın katkısı var. Böyle değerli bir eserin meydana gelmesinde emeği geçen her kese teşekkür ediyorum” dedi.
Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel ise, “Çok şanslı bir bölgede yaşıyorsunuz. Bu okulda olduğu gibi Marmaris’teki eğitim kurumlarının birçoğunda hayırsever kişilerin imzası var. Bu sayede eğitim imkanları artıyor ve eğitim hizmetlerinin kalitesi yükseliyor. Marmaris Lions kulübüne bu değerli hizmetleri için teşekkür ederim’’ dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.