Marmaris Karadeniz köprüsü « Hamle Gazetesi

Marmaris Karadeniz köprüsü

Bu haber 10 Ocak 2018 - 1:04 'de eklendi ve 541 kez görüntülendi.

İç turizm pastasından alınan payın arttırılması amacıyla Marmaris önemli konuklara ev sahipliği yaptı.

Sultan Kocakulak

İç turizm pastasından alınan payın arttırılması amacıyla Marmaris önemli konuklara ev sahipliği yaptı.

Anadolu Jet tarafından Karadeniz’in Samsun, Trabzon, Ordu ve Giresun’dan gelen 20 kişilik acente sahipleri için Muğla bölgesine inceleme gezisi düzenlendi. Duraklardan biri de bölgenin önemli turizm merkezi Marmaris oldu. Anadolu Jet Pazarlama ve Satış Koordinatörü Demokan Murat Öktem, program hakkında; “Muhteşem bir doğaya sahip bölgenin turizm alanında gelişimine katkı sağlamak bunun yanında ziyaretçi sayısını da artırmak amacı ile Karadenizli acentelerimizi bölge kanat önderlerinin de desteği ile 5 günlük bir programla ağırlıyoruz. Türkiye’mizin diğer bölgelerinin de bu güzellikleri görüp turizm elçileri olmaları için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

İlçede ağırlanan turizmciler için Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ev sahipliğinde akşam yemeği düzenlendi. Başkan Acar yemekte yaptığı konuşmasında uçuş seferlerinin artmasıyla bölgeye daha çok yerli turistin gelmesinin beklendiğini belirterek, “Bu güzel gelişme için Anadolu Jet ailesine çok teşekkür ediyorum. Birlikteliğimiz bizim için çok önemli. Bölgemizi daha iyi tanıtmak adına sizlere bölge turu hazırladık. Kısa zamanda Marmaris’in doğal ve kültürel güzelliklerini sizlere yerinde göstermek istedik. Bu tür çalışmalar iki bölge içinde avantajlı olacaktır. Marmaris’te Karadeniz bölgesine gelecek bir potansiyel var. Bizlerde en yakın zamanda bölgemizdeki acentecileri de aramıza alarak bir heyet oluşturup bölgenizi ziyarete geleceğiz. Daha verimli ve sürdürülebilir bir çalışmayı bu şekilde sağlayacağımızdan eminim. Davetimize katıldığınız için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Karadenizli acenteciler, program kapsamında Marmaris şehir turuna da katıldı. Konuklar, Selimiye, Turgut, Bayır ve Bal Evi’ni gezerek, Marmaris’in doğal güzelliklerini yakından tanıdı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.