Marmaris kapalı çarşıda yangın paniği « Hamle Gazetesi

Marmaris kapalı çarşıda yangın paniği

Bu haber 09 Haziran 2014 - 0:50 'de eklendi ve 587 kez görüntülendi.

marmarisyanginMarmaris Kapalı Çarşısı’nda hediyelik eşya satan bir işyerinde çıkan yangın nedeniyle korkulu saatler yaşandı. Polis güvenlik nedeniyle iş hanını boşaltırken itfaiye ekiplerinin alevlere zamanında müdahalesi olası bir faciayı önledi.

Haber Merkezi

Marmaris Kapalı Çarşısı’nda hediyelik eşya satan bir işyerinde çıkan yangın nedeniyle korkulu saatler yaşandı. Yangın, Tepe Mahallesi 60. Sokakta bir iş hanında çıktı. Hediyelik eşya satan bir işyerinden duman yükseldiğini gören çarşı esnafı itfaiyeye haber verdi. Vatandaşlar hortumla su sıkarak yangına müdahale etmeye çalıştı. İhbarı alan Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri olay yerine ulaşarak alevlere müdahale etti. Oksijen tüpüyle gelen itfaiye ekipleri, yoğun duman nedeniyle güçlükle içeri girerek müdahale de bulundu.

Yaklaşık bir saatlik çalışma sonunda söndürülen yangının işyerindeki elektrik aksamında meydana gelen arıza nedeniyle çıktığı tahmin ediliyor. Yangının çıktığı işyerinde maddi hasar oluşurken, yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Marmaris Kaymakamı Kamil Köten ve İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya da, olay yerine gelerek söndürme çalışmaları hakkında bilgi aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.