Marmaris için el sıkıştılar « Hamle Gazetesi

Marmaris için el sıkıştılar

Bu haber 11 Kasım 2015 - 23:53 'de eklendi ve 709 kez görüntülendi.

MARMARİS İÇİN EL SIKIŞTILAR1 Kasım Genel seçimlerinde Ak Parti’den (AKP) Muğla Milletvekili seçilen Nihat Öztürk, teşekkür ziyaretleri kapsamında Marmaris Belediye Başkanı CHP’li Ali Acar’ı makamında ziyaret etti.

Oldukça olumlu ve samimi mesajların verildiği buluşmada, Acar ve Öztürk’ün birlik çağrısı yapması, daha önce gergin olan Ak Parti ile Belediye ilişkilerinin yumuşayarak yeni bir döneme girildiğinin sinyallerini verdi.
Yerel ve Ulusal basınında ilgi gösterdiği ziyarette, Ak Parti Milletvekili Öztürk ve ilçe Başkanı Hasan Engin’i kapıda karşılayan Başkan Acar, Nihat Öztürk’ü tebrik ederek çalışmalarında başarı diledi.
Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar tarafından sıcak ve dostane karşılanan Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “ İşim ve ailemin burada olmasından dolayı Dünya’nın İncisi Marmaris’in bende ayrı bir yeri mevcuttur. Gerek parti hizmetlerim gerekse il başkanlığım dönemimde sürekli sahalarda idim. Sahalarda olmam nedeniyle ilçemizin sorunlarını çok iyi bilmekteyim. Bu sorunların çözümü için her şeyi geride bırakarak yeni sayfa açıp belediye, oda, STK ve kamu kurumları ile ortaklaşa çalışmak gerektiğine inanıyorum. Siz belediye temsilcileri sorunları olduğunda irtibata geçtiğimiz andan itibaren Ankara’da çözüm için koşturacağım. Bizlerin bahanesi yok, bizler bu milletin sorunlarını çözmeye talip olan kişileriz. Vekil olarak seçildiğim andan itibaren ben kimseye ayırım yapmadan çözüm üretmek için çalışacağız. Marmaris ve Marmaris Belediyesi’nin sorunu olduğunda yasalar çerçevesinde çözüme kavuşturmak için seferber olacağım. Nezaket ziyaretimi kabul edip ağırladığınız için siz ve mesai arkadaşlarınıza şükranlarımı sunarım” dedi.
Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk’ün nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Acar, “ İlçemizin sorunları hepimizin ve aynı gemide bulunuyoruz. Yeni bir sayfa açarak ortam ve şartlara göre el birliği ile Marmaris’in gelişimi için çalışmalıyız. Muğla Milletvekili Hasan Özyer ve siz turizm sorunlarını çok iyi bilmektesiniz. Turizmle ilgili yapacağımız proje ve çalışmalarla ilgili aralıklı olarak Ankara’da kapınızı çalacağız. Yasalar nezdinde şehrimizin gelişmesi için ne yapılması gerekiyorsa el birliği içinde yapmalıyız. Keşke herkes sizin gibi duyarlı olsa ve sorunların çözümüne katkı koymaya çalışsa. Göstermiş olduğunuz incelik ve nezaket ziyareti için tekrar teşekkür ederim” dedi.
Marmaris Belediye Başkanı CHP’li Ali Acar, konuşma sonrası Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk’e üzerinde Dünya İncisi figürlü plaket hediye etti. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.