Marmaris ÇYDD 20 yaşında

Bu haber 14 Nisan 2015 - 19:09 'de eklendi ve 629 kez görüntülendi.

marmariscvdd6516516511Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Marmaris Şubesi, kuruluşunun 20. yılını kutladı.

Haber Merkezi

Asuman Meftun ikilisinin yaptığı müzik eşliğinde Pineta De Luxe Hotel’de önceki gün gerçekleşen 20. Yıl kutlama yemeğinde; yaklaşık 200 kişi katılarak, derneğe destek verdi. Gecede derneğe gönüllü destek veren Pineta Otelleri Yetkilisi Hüseyin Durmaz ve derneğin muhasebesini karşılıksız tutan Orkun Turan’a teşekkür plaketi verildi.
Gecede söz alan Marmaris ÇYDD Başkanı Nihal Ardoğan konuşmasında; bahçelievler evden eve nakliyat “Derneğimizin kurucusu ve Genel Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan’ı rahmet ve saygıyla anarken, Türkiyemizin çağdaşlaşma yolunda ilerlemesine katkı sağlayacak derneğimizi kurduğu için manevi şahsında şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.
Derneğin amacının Atatürk ilke ve devrimleri ile kazanılan hakları korumak, çağdaş düzeyde eğitim ile çağdaş birey ve topluma ulaşmak olduğunu söyleyen Ardoğan, Nakliyat Çocukların gençlerin ve kadınların eğitimini öne çıkaran derneğin, bu alanda gönüllü eğitimciler, burs ve yurt projeleri ile ilgili yaklaşık 40 proje yürüttüğünü dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.