Marmaris CHP üye katılım ve seçim toplantısı gerçekleşti

Bu haber 14 Ocak 2014 - 9:28 'de eklendi ve 648 kez görüntülendi.

chpmarmaris541651Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, 2014 yerel seçimleri için startını verdi. Bir otelde düzenlenen toplantıya Marmaris ilçe merkezi, beldeler ve köylerden yeni katılımlar gerçekleşti.
Haber Merkezi
Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, 2014 yerel seçimleri için startını verdi. Bir otelde düzenlenen toplantıya Marmaris ilçe merkezi, beldeler ve köylerden yeni katılımlar gerçekleşti.
Toplantıya, CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk, CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, CHP’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gürün, partinin eski Muğla Milletvekili Ali Arslan’ın yanı sıra belde belediye başkanları ile bazı ilçe belediye başkanları ve adayları da katıldı. İki bölümden oluşan program bir hayli uzun sürdü. Programın sonunda CHP Marmaris Belediye Meclis üyesi adayları sahneye davet edildi. Daha sonra Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar konuştu. Acar 10 yıldır Marmaris’te kalite ve hizmetin çıtasını daha da yukarılara taşımak için mücadele ettiklerini söyledi. Acar, bütün engellemelere rağmen Marmarislilerin de desteğiyle hizmet yarışında ipi yeniden göğüsleyeceklerini söyledi. Marmaris Belediyesi’nin çalışmalarıyla ilçenin Avrupa kenti görünümüne kavuştuğunu iddia eden Acar, Marmaris’in tüm belde ve köylerine hizmet ulaştıracaklarını belirtti. Daha sonra partiye katılan 350 üyeye rozetleri takıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
yorumcu 14 Ocak 2014 / 15:58

önce toplu istifa ediyorlar sonrada böyle gösterişli gösterişli katılım yapıyorlar iyi bu iş yaa