Marmaris Bisiklet yolunu Thomas Cook tanıtacak « Hamle Gazetesi

Marmaris Bisiklet yolunu Thomas Cook tanıtacak

Bu haber 06 Ocak 2018 - 2:39 'de eklendi ve 479 kez görüntülendi.

Marmaris Belediyesi tarafından hayata geçirilen bisiklet yolları dünyaca ünlü seyahat firması Thomas Cook’un tanıtım kataloğuna girdi.

Marmaris Belediyesi tarafından ilçede hayata geçirilen bisiklet yollarının tanıtımı dünyaca ünlü turizm seyahat acentası Thomas Cook tarafından tanıtılacak. Seyahat firması Marmaris Bisiklet yollarını ilk olarak İsveç’te tanıtacak. Tanıtım çalışması diğer İskandinav ülkelerinde de gerçekleşecek.
Marmaris Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sedat Kirt, konuyla ilgili açıklama yaptı. Kirt, “Dünyaca ünlü Thomas Cook firması İskandinav Bölgesi’nde Marmaris bisiklet rotalarını tanıtım kataloğuna aldı. Bu milyonlarca insana bu firma sayesinde ulaşmamız demek. İlk olarak İsveç’te tanıtılmaya başlandı. Önümüzdeki günlerde Norveç, Danimarka ve Finlandiya’da da tanıtım yapılacağına inanıyoruz. Bu bizim ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu gösteriyor. Marmaris’te bisiklet turizmine yaptığımız yatırımın olumlu sonuçlarını önümüzdeki birkaç yıl içinde fazlasıyla alacağımızı düşünüyoruz” dedi.
Bisiklet yollarıyla ilgili bir önemli gelişme de Hollanda’da yaşandı. Marmaris Bisiklet yollarının Hollanda’da yılın bisiklet rotalarına aday gösterildiği açıklandı. 9-13 Ocak tarihlerinde Hollanda’nın Utrecht kentinde düzenlenecek Hollanda Bisiklet ve Yürüyüş fuarına kapsamında düzenlenen yarışma için adaylıkla ilgili dosyanın teslim edilmesi ve görüşmelerin yapılması amacıyla Özel Kalem Müdürü Sedat Kirt önümüzdeki günlerde Utrecht’e gidecek. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.