Marex Fuarı 16. kez kapılarını açtı

Bu haber 13 Mart 2015 - 9:57 'de eklendi ve 561 kez görüntülendi.

MAREX FUARI 16.KEZ KAPILARINI AÇTI

Marex Fuarı 16. kez kapılarını açtı

Marmaris’te, MARFO Fuarcılık tarafından bu yıl 16.kez düzenlenen Marex 2015 Turistik Tesis Ekipmanları ve Gıda fuarı (MAREX 2015), ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Haber Merkezi

Marmaris’te, MARFO Fuarcılık tarafından bu yıl 16.kez düzenlenen Marex 2015 Turistik Tesis Ekipmanları ve Gıda fuarı (MAREX 2015), ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen açılışa, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Marmaris Belediye Başkan yardımcısı Dursun Kaplan ile Marmaris İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya’nın yanı sıra Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.
Marfo Fuarcılık sahibi Volkan Gülcan ve Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel’in yaptıkları konuşmalardan sonra açılış kurdelesini Celalettin Yüksel, Dursun Kaplan beraber kestiler.
Açılış Konuşmasını yapan Marfo Fuarcılık sahibi Volkan Gülcan, bu yıl 16.sı düzenlenen Marex 2015 Turistik Tesis Ekipmanları ve Gıda fuarının, 84 katılımcı firma, 30 farklı sektörden 400 markanın katılımı ile Marmaris’e yakışan bir organizasyon olduğunu söyledi. Gülcan ” Turizm sektörüne hizmet eden, değer katan firmalarımız Marmaris’te turizmcilerimize yeni ürünlerini tanıtmak için, kampanyalı rakamlarından yararlandırmak için fuarımıza katıldılar. Bütün turistik tesislerimizi fuarımıza bekler, bütün bu imkanlarından yararlanmalarını isteriz.” dedi.
Kaymakam Celalettin Yüksel ise konuşmasında, Marex 2015 fuarının 16.kez yapılmasının artık kökleşmiş bir organizasyon olduğunu, katılım oranlarının da geçmiş yıllara göre arttığını bununda bu fuara olan ilgiyi gösterdiğini söyledi. Yüksel, ” Bu tür fuarlar, ilçemize, turizmimize, ekonomimize önemli katkıları olan fuarlardır. Bu fuarları önemsiyoruz. Fuarın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, tüm katılımcılara bol kazançlar. Turizmcilere de yaklaşmakta olan yeni sezonun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi
Açılışın ardından stantları tek tek gezen ve bilgiler alan Kaymakam Yüksel, bir stantla, geçtiğimiz günlerde TV8 ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz programına Marmaris’ten katılıp sempatik tavırlarıyla beğeni toplayan ve gösterileri ile izleyenleri büyüleyen Mandrake Kemal ile de sohbet etti. Başka bir stantta sergilenen Elektrikli Araç ile de ilgilenen Kaymakam Celalettin Yüksel araç hakkında bilgiler alıp, direksiyona geçti.
Bu yıl da binlerce profesyonel ziyaretçinin katılması beklenen Marex 2015 fuarında turizm işletmeleri, kamu kurum ve kuruluşları, otel, restoran ve kafeterya sahipleri, 30 farklı sektörde her türlü ürünü bulma imkanına sahip olacak. Fuarın kapıları 14 Mart Cumartesi saat 17.00’a kadar açık kalacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.