Manisalı gazeteciler Akyaka’daydı « Hamle Gazetesi

Manisalı gazeteciler Akyaka’daydı

Bu haber 08 Kasım 2015 - 23:13 'de eklendi ve 765 kez görüntülendi.

Manisalı gazeteciler Akyaka’daydı (1)Manisa’da görev yapan yeler ve yaygın basın temsilcileri, Akyaka ve çevresini gezdi. Hafta sonunda Muğla’ya gelen ve Akyaka’daki Hamle Otel’de konaklayan gazetecilere, gezilerinin son günü akşamı Vira Vira Mercan Restoran’da yemek verildi.
Manisalı gazetecileri misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, “Bir gazete sahibi olarak sizleri Muğla’da misafir etmekten son derece mutluyum. Sizleri her zaman Akyaka’ya bekliyoruz” derken, AKTİB Yöneticisi Erdem Uyanık da, Manisalı gazetecilerin bölgenin tanıtımına önemli katkı sağlayacağını, kendilerini Akyaka’ya her zaman beklediklerini ifade etti.
Ula Belediye Başkan yardımcısı Oruç Özkan’ın da katıldığı yemekte Manisalı gazeteciler, Akyaka’yı çok beğendiklerini, gösterilen misafirperverlikten çok memnun olduklarını söylediler ve Muğlalı gazetecileri de Manisa’da misafir etmek istediklerini dile getirdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
özcan özkan 09 Kasım 2015 / 22:59

3 gün boyunca kusursuz misafirperverliğiniz için teşekkür ederim..Sizleri en kısa zamanda Manisa’da ağırlamak isteriz..Saygılarımla..