Mandıra Filozofu İstanbul filmine, Muğla’da 2. Gala

Bu haber 20 Mart 2015 - 2:03 'de eklendi ve 765 kez görüntülendi.

mandiraaÇekimlerine, Bodrum’un Çökertme Mahallesi’nde başlanan ve devamı İstanbul’da geçen ‘Mandıra Filozofu İstanbul’ filminin gösterime girmesi üzerine filmin başrol oyuncularından Muğlalı Gülnihal Demir, filmini Zeybek Sineması’ndan sonra, Muğla’nın ikinci sinema salonu olan Zihni Derin Sinema salonunda da hemşerileriyle birlikte izledi.

Hafize Ataseven

Çekimlerinin bir kısmı Bodrum’un Çökertme Mahallesi’nde geçen, yönetmenliğini filmin başrol oyuncusu Müfit Can Saçıntı’nın yaptığı ve Muğlalı oyuncu Gülnihal Demir’in de başrolde oynadığı ‘Mandıra Filozofu İstanbul’ filmi sinemaseverlerle buluştu. Filmi, hemşerileriyle ikinci defa Zihni Derin Sineması’nda izleyen Gülnihal Demir, filmin gösteriminden önce sevenleriyle konuşup, bol bol fotoğraf çektirdi.

Hemşerilerinin yoğun ilgisi karşısında çok mutlu olan Demir, Mandıra Filozofu İstanbul filmiyle ilgili şunları söyledi:

“62 yaşında alaylı bir oyuncu olarak Mandıra Filozofu İstanbul filminin Muğla’dan tek oyuncusu oldum.62 yaşında başrol oynamanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyorum. Şu an hayatımın zirvesindeyim daha başka ne isteyebilirim ki. Diğer oyuncular İstanbul’da olduğu için katılamadı ama bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza çok teşekkür ederim.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.