Malatyalılar Derneği’nden Hamle’ye ziyaret

Bu haber 07 Mart 2017 - 0:08 'de eklendi ve 513 kez görüntülendi.

Gazetemiz 41. yaşını kutlarken, kutlama ziyaretleri de devam ediyor. Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nüvit Ateş gazetemizi ziyaret etti. Ateş, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Muhittin Direk

Gazetemiz 41. Yaşını kutlarken, kutlama ziyaretleri de devam ediyor.  Ege bölgesi Malatyalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nüvit Ateş, gazetemizi ziyaret etti. Ateş, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nüvit Ateş, “Hamle Gazetesi’nin 41. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyoruz. Hamle, Muğla’ya hizmet etmiş, 41 yıl yerel gazeteciliğin en güzel örneğini vermiş bir kurum. Ben şahsım adına Malatyalılar adına nice 41 yıllara diyorum. Bugüne kadar emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Ege bölgesi Malatyalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nüvit Ateş’e teşekkür eden Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Sizinle uzun yıllardır tanışıyoruz. Malatya’nın kültürünü tüm Ege Bölgesinde yaşatmaya çalışıyorsunuz. Bir ülke sevdalısı olarak verdiğiniz hizmetlerden dolayı, yaptığınız ve yapmakta olduğunuz çalışmalardan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bu nazik ziyaretinizden dolaylıda sizlere teşekkür ederim’’ dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.