Mahalle içi yollara kilit parke taşı döşeniyor

Bu haber 10 Aralık 2015 - 23:09 'de eklendi ve 661 kez görüntülendi.

Mahalle içi yollara kilit parke taşı döşeniyor (1)Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelere kilit parke taşı döşeyerek, mahalle içi yolları daha modern hale getiriyor.
Haber Merkezi
Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelere kilit parke taşı döşeyerek, mahalle içi yolları daha modern hale getiriyor.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, “Ekiplerimiz kırsal mahallelerdeki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyorlar. Bu kapsamda Büyükşehir yasası öncesi belde olan Yerkesik ve Yeşilyurt Mahallelerimizde ki yollarımıza kilit parke taşı döşüyoruz. Yapılan çalışmalar kapsamında Yerkesik Mahallemize 500 m², Yeşilyurt Mahallemizde 700 m², kilit parke taşı uygulaması yapıldı. Kilit parke taşı döşenen mahalle içi yollarımız daha güvenli ve modern hale geldi. Araç ve yaya trafiğine uygun hale gelen yollarımızda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan ve mahalle muhtarlarımızdan gelen talep ve istekleri tek tek değerlendirip yollarımızın bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Kırsalda ağır kış şartları öncesi yollarımızı çözüme kavuşturuyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.