Maden sendikalarından Vali Çiçek’e teşekkür ziyareti « Hamle Gazetesi

Maden sendikalarından Vali Çiçek’e teşekkür ziyareti

Bu haber 24 Kasım 2015 - 22:20 'de eklendi ve 657 kez görüntülendi.

Maden sendikalarından Vali Çiçek’e teşekkür ziyareti (1) Maden sendikalarından Vali Çiçek’e teşekkür ziyareti (2)Tes-İş Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik ve Maden-İş Yatağan Şube Başkanı Osman İlhan, Muğla Valisi Amir Çiçek’i makamında ziyaret etti.

İlkay Yıldız

Tes-İş Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik ve Maden-İş Yatağan Şube Başkanı Osman İlhan Yatağan Termik Santrali ve Güney Ege Linyit İşletmesi’nin özelleştirilmesi sürecinin sorunsuz bir şekilde geçirilmesinde gösterdiği uzlaşı anlayışı nedeniyle Muğla Valisi Amir Çiçek’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette yaptığı açıklamada sendika ve işveren arasında karşılıklı anlayış, kurulan diyalog neticesinde sorunsuz bir anlaşmaya varıldığını söyleyen Vali Çiçek, ortak akılla hareket edilmesiyle sürecin iyi bir şekilde yürütüldüğünü aktardı.

Özelleştirme sürecinde Vali Çiçek’in hoşgörüsü ve işçilere verdiği destekten dolayı teşekkür eden sendika başkanları, işletme ile karşılıklı uzlaşı sağlandığını belirtti.

Konuşmaların ardından Vali Çiçek’e Tes-İş Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik eskitme radyo, Maden-İş Yatağan Şube Başkanı Osman İlhan madenci heykeli hediye etti.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.