Maden İş Sendika Başkanı Osman İlhan ve Yönetimi

Bu haber 05 Ekim 2017 - 0:41 'de eklendi ve 1.169 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, sendikacılık hem güzel hem zor bir iştir. Hele yüzlerce işçinin Sendika Başkanı olursan vay haline? Bir taraftan sendika çalışmaları bir taraftan sendikalı işçilerle bir araya gelip dostane bir çalışma içine girmek işçi üye potansiyeli de fazla olduğu için yönetim kurulu üyeleri ile birlikte düğün sünnet nişan yani akılınıza ne gelirse gelsin bu törenlerde hazır bulunmak işte bu değerli dost canlısı insan Yatağan Maden İş Sendikası Şube Başkanı Osman İlhan Başkan. Bugün Yatağan’da değil Muğla’nın neresine giderseniz gidin mutlaka Maden İş Sendikası Şube Başkanı Osman İlhan ve yönetim kurulu üyeleri olan Enver Asar, Volkan Erdinç, Niyazi Alkan, Kubilay Gürgen’e ilginin fazla olduğunu görürsünüz.

Sevgili okurlarım, Maden İş Sendika Şube Başkanı Osman İlhan 30 yıldır TKİ kurumunda çalışmış, 20 yıldır da sendikacılıkla uğraş veren saygın bir başkan olduğu biliniyor. Osman Başkan Yönetim Kurulu üyeleri ile uyumlu bir şekilde çalışmalarını sürdüren, yönetim kurulu üyelerinin genç ve dinamik olmasından dolayı da bir ağabeyi olarak her yerde arkadaşlarından gururla bahseder. İşte öylesine bir değerdir Maden İş Sendikasının Şube Başkanı Osman İlhan kardeşimiz.

Sevgili okurlarım, uyumlu bir çalışmanın meyvelerini de veren Maden İş Sendikası işçilerin hakkını da devamlı arayıp TKİ işçilerinin sevgisini kazanmış bir sendika yöneticileri olarak anılırlar. İşte böyle bir sendikanın başında üyeleri çalışmaları ile hizmetlerin en büyüğünü veren Osman İlhan Başkan ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan Enver Asan, Volkan Erdinç, Niyazi Alkan ve Kubilay Gürgen’e başarılı çalışmalarınsan dolayı kutladığımız gibi almış oldukları aile terbiyesini her gitmiş oldukları yerlerde daha fazlası ile ilgi odağı oldukları için kendilerini kutlamamak elde mi sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.