MAB’dan Emlak Odası’na ziyaret

Bu haber 31 Aralık 2018 - 1:03 'de eklendi ve 478 kez görüntülendi.

Muğla Ortak Akıl Birliği (MAB) kuruluşu tamamlanan Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası’na ziyarette bulundu.

Kadir Tamer

Muğla Ortak Akıl Birliği (MAB) kuruluşu tamamlanan Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası’na ziyarette bulundu.

Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası binasında gerçekleşen ziyarette MAB Dönem Başkanı Hafize Nizamoğlu Acar, MAB üyeleri ile Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası Başkanı Ziya Ercan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Ziyarette konuşan MAB Dönem Başkanı Hafize Nizamoğlu Acar, “Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası Başkanı ve aynı zamanda MAB üyemiz Ziya Ercan ve ekip arkadaşları uzun uğraşlar vererek odalarını kurdu. Bu anlamda hem Ziya Ercan’ı hem de Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası Yönetim Kurulu’nu başarılarından dolayı kutluyorum. Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası, bundan sonra yapacağı çalışmalar ile de Muğlamıza en iyi hizmeti vermeye devam edecektir” dedi.

Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası Başkanı Ziya Ercan ise, “Öncelikle bu nazik ziyaretinizden dolayı hepinize teşekkür diyorum. Dernek olarak başladığımız yolumuza büyük mücadeleler vererek bugün Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası olarak devam ediyoruz. Uzun zamandan bu yana odamızı kurmak için ben ve ekip arkadaşlarım gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Ve bu yıl odamızın kuruluşunu gerçekleştirdik. Bu süreçte her zaman bizlerin yanında olan sizlere tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.