Lüks villayı gökkuşağına çevirdi

Bu haber 09 Eylül 2013 - 18:47 'de eklendi ve 641 kez görüntülendi.

villagokkusagi21321651321651313216565163123Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde merdivenler gökkuşağı renklerine boyanırken, Bodrum’da bir ilk yaşanarak manken Bilun Dohmen evini komple gökkuşağı renklerine boyadı.
Haber Merkezi
Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde merdivenler gökkuşağı renklerine boyanırken, Bodrum’da bir ilk yaşanarak manken Bilun Dohmen evini komple gökkuşağı renklerine boyadı. Geçen hafta Beyoğlu Fındıklı-Cihangir arasındaki Salı Pazarı yokuşu merdivenlerinin gökkuşağı renklerine boyanması ve sonrasında belediye ekiplerince griye boyanmasının ardından yurdun büyük bir kısmında tepki amaçlı merdivenler gökkuşağı renklerine boyanmaya başladı. Bu duruma turizmin gözbebeği Bodrum’da katıldı. İstanbul’da başlayan ve tüm yurda yayılan gökkuşağı modasına, Bodrum’un Gündoğan beldesinde oturan manken Dohmen de evini gökkuşağı renklerine boyayarak destek verdi. 6 arkadaşı ile birlikte evini boyayan Dohmen, bir günlük çalışma sonucunda villasını sarı, mavi, yeşil, mor, kırmızı, turuncu renge çevirdi. Bodrum’da beyaz ev modasına aykırı duran evini hırsız girdikten sonra boyamaya karar veren Dohmen’i arkadaşları yalnız bırakmadı. Geçen hafta evine giren hırsızın komşusu olduğunu öğrenen ve eşyalarının tamamı komşusunun evinden çıkan Dohmen, hayatına renk gelmesi için ve merdivenleri gökkuşağı renklerine boyayan vatandaşlara destek vermek amaçlı evini boyadığını açıkladı. Arkadaşlarının yardımı ile önce merdivenleri boyayan Dohmen, sonra karar değiştirip tüm evi gökkuşağı renklerine boyadı. Gece gündüz boya yapan Dohmen ve arkadaşları uzun uğraşlar sonunda evin rengini komple değiştirdi.
Dohmen, evine hırsız girdikten sonra huzursuz olduğunu açıklayarak şöyle konuştu: “Bodrum’da talihsiz bir olay yaşadım. Evime hırsız girdi. Her şeyimi aldı götürdü. Bana bu evden biraz soğukluk geldi. Bizde arkadaşlar ile birlikte düşündük ne yapabiliriz diye. Hayatımıza bir renk katalım diye, Bodrum’da da tek olalım diyerek arkadaşlarımızla birlikte bir günde evi boyadık. Merdivenlerimizi boyadık, evimizi boyadık. Artık her ilde bir merdiven boyanıyor. İstanbul Cihangir’de başladı. Biz, Bodrum’da biraz uzak kaldık ama kalbimiz hep onlarla beraberdi.”
Dohmen’in arkadaşı Gökhan Karan ise arkadaşlarına yardımcı olmak için evi bir günde rengarenk boyadıklarını belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.