Lokanta yangınında sürpriz gelişme « Hamle Gazetesi

Lokanta yangınında sürpriz gelişme

Bu haber 04 Mayıs 2018 - 1:15 'de eklendi ve 1.349 kez görüntülendi.

Menteşe İlçesi’nde yaklaşık 2 hafta önce Saatli Kule Caddesi üzerinde bulunan lokantada elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangınla ilgili olarak sürpriz bir gelişme yaşandı. İşletme sahibi Şükran Tilki’nin işyerinde bulunmadığı sırada yangından hemen önce bir kişinin lokantadan dışarıya çıktıktan kısa bir süre sonra dumanların yükselmesi bölgede bulunan bir güvenlik kameralarına yansıdı. Ortaya çıkan görüntülerin ardından yangınla ilgili akıllarda soru işaretleri oluşurken polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

Kadir Tamer

Menteşe İlçesi’nde yaklaşık 2 hafta önce Saatli Kule Caddesi üzerinde bulunan lokantada elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangınla ilgili olarak sürpriz bir gelişme yaşandı.

Yaklaşık 2 hafta önce Menteşe İlçesi Saatli Kule Caddesi üzerinde bulunan Şükran Tilki’nin işlettiği ‘Fatma Ana’nın Mutfağı’ isimli lokantada yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın söndürüldü. Kontrol altına alınan ve daha sonra söndürülen yangında can kaybı yaşanmazken milyarlarca liralık maddi hasar meydana gelmişti. Yangın esnasında alışverişte bulunan ve olayı duyar duymaz lokantasına gelen işletme sahibi Şükran Tilki, söndürme çalışmalarını gözyaşları içerisinde izlemişti.

Olayla ilgili olarak yapılan ilk incelemelerde yangının elektrik kontağından çıktığı ihtimali üzerinde durulmuştu.

Akıllarda soru işareti bıraktı

Olayın üzerinden kısa bir süre geçmesinin ardından yangının çıktığı bölgeye yakın bir işyerine ait güvenlik kamerasında takılan görüntüler akıllarda soru işaretleri oluşturdu.

Ortaya çıkan görüntülerde yangından kısa bir süre önce işletme sahibi Şükran Tilki’nin lokantada bulunmadığı esnada bir kişinin lokantadan çıktığı yer aldı. Kapı önünde bir süre etrafı gözetleyen kişinin lokantadan ayrılmasının ardından dumanların yükselmeye başlaması da kameralara saniye saniye yansıdı.

Ortaya çıkan görüntülerin ardından polis tarafından geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı. Yangının çıkış nedeni başlatılan soruşturmanın tamamlanmasının ardından ortaya çıkacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.