Liseli genç kazada hayatını kaybetti « Hamle Gazetesi

Liseli genç kazada hayatını kaybetti

Bu haber 29 Mart 2019 - 0:29 'de eklendi ve 434 kez görüntülendi.

Motosiklet kazasında hayatını kaybeden lise öğrencisinin son paylaşımı yürek sızlattı.  

Bodrum’da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden gencin ölümü Bodrum’u yasa boğdu. Ölen gencin okul arkadaşları sinir krizi geçirdi, gözyaşları sel oldu. Son sınıf öğrencisi Aydoğan Varol’un sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımı ise yürekleri sızlattı.
Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde meydana gelen motosiklet kazasında 18 yaşındaki Onur Canlı ve 17 yaşındaki Aydoğan Varol ağır şekilde yaralandı. Gençlerin kaza haberini duyan ailesi ve yakınları Bodrum Devlet Hastanesine geldi. Varol’un ölüm haberini alan yakınları sinir krizi geçirirken okul arkadaşları ise gözyaşlarına boğuldu. Motosikleti süren Onur Canlı ise durumu ağır olduğu için Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.
Mezuniyet fotoğrafları çektirmişti
Hayatını kaybeden Aydoğan Varol’un son sınıf öğrencisi olduğu, mezuniyet için çekilen fotoğrafları sosyal medyada paylaşıp “Mezuniyetin inşallah tamamını görürüz” yazması ise yürekleri dağladı. Varol’un okulda örnek gösterilen bir öğrenci olduğu, öğrenciler ve öğretmenler tarafından da çok sevildiği ifade edildi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.