Lefkoşalı tenisçilerden Valiye ziyaret

Bu haber 26 Ekim 2015 - 23:15 'de eklendi ve 593 kez görüntülendi.

Lefkoşalı tenisçilerden Valiye ziyaret  (2)2Muğla’da kamp yapan Lefkoşa Spor Akademisi Birliği Kulübü Tenis takımı 7-10 yaş sporcuları Vali Amir Çiçek’i makamında ziyaret etti.

 

Muğla Tenis Kulübü davetlisi olarak Muğla’ya gelen Lefkoşa Spor Akademisi Birliği Kulübü Tenis takımı 7-10 yaş sporcuları Muğla’da dört gün kamp yapacak. Lefkoşa Spor Akademisi Birliği Başkanı Serhan Çalman, Kulüp Antrenörü Mehmet Şenol ve minik sporcular Vali Amir Çiçek’i Ziyaret etti

Muğla Tenis Kulübü ile Lefkoşa Tenis Akademileri Birliği Kulübünün kardeş kulüp olduğunu vurgulayan Lefkoşa Tenis Akademileri Birliği Kulübü Başkanı Serhan Çalman Muğla Tenis Kulübünün daveti üzerine kamp yapmak, turnuvaya katılmak ve Muğla’yı tanımak için geldik. Muğla’da çok güzel karşılandık, gördüğümüz misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.

Minik Tenisçilerle bir süre sohbet eden Vali Amir Çiçek “Spor Kulüplerinin Kamp ve Turnuva amacıyla ülkemize ve ilimize gelmeleri bizleri mutlu ediyor. Kıbrıslı kardeşlerimizin kamp ve turnuva için ilimizi tercih etmelerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Kardeşlik bağının her iki kulübe de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Lefkoşa Tenis Akademileri Birliği Kulübü heyeti Vali Amir Çiçek’e Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bayrağı ve Türk Bayrağı bulunan masa bayraklığı ve Kıbrıs tepsisi hediye ederken, Vali Çiçek de Kulübe Muğla yöresel el işçiliği örnekleri ile Muğla tanıtım materyallerini içeren katalog ile kulüp kütüphanesi için kitap hediye etti. (İHA)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.