Laleler Menteşe’ye renk kattı

Bu haber 07 Nisan 2015 - 0:14 'de eklendi ve 597 kez görüntülendi.

lalalerMenteşe Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’nün yeşil alan, meydan ve refüjlere diktiği rengarenk lale ve nergis soğanları, Menteşe’ye renk kattı.

Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’nün yeşil alan, meydan ve refüjlere diktiği rengarenk lale ve nergis soğanları, Menteşe’ye renk kattı.

Başkan Bahattin Gümüş, “Türkiye ortalaması üzerinde bir yeşil alana sahip ilçemizde lalelerimiz Menteşe’ye renk kattı. Park Bahçe Müdürlüğümüzün yeşil alan, meydan ve refüjlere diktiği rengarenk lale ve nergis soğanları, baharın gelmesiyle ilçemizde eşsiz bir görüntü oluşturdu” dedi.

Menteşe Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından; Cumhuriyet Meydanı, İnsan Hakları Parkı, Millî Egemenlik Meydanı, Kurşunlu Cami yanı, Dere kenarındaki yeşil alanlar, Aylin Karaca Kavşağı, Ersan Gümüşalan Parkı, Yalçın İnan Parkı, Menteşe Belediyesi hizmet binası önü, Menteşe Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü Hizmet binası önü, Milli Piyango Caddesi önü, Bölge Trafik Kavşağı olmak üzere, toplamda 100 bin adet lale ve nergis soğanı dikildi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.