Laiklere Neler Oluyor?

Bu haber 07 Ocak 2015 - 23:53 'de eklendi ve 1.224 kez görüntülendi.
Hüseyin Nizamoğluhuseyinnizamoglu@hamlegazetesi.com.tr
Nerede Kalmıştık

Bizim 93 yaşındaki CHP’ye neler oluyor? İlk kurulduğu günden beri millet çoğunluğu olan Müslümanlarla kavgalı olan anaç parti irticanın kucağına nasıl düştü? Müslüman olmak istiyor, fakat olamıyor. Kendisi hasbelkader doğru olanı görse bile, etrafını saran örümcek ağı onu bırakmıyor. CHP’nin bir an için oy deposu olan sağ kesime meyyal tavır aldığını sezen kaşarlanmış sol medyalar hep bir ağızdan feryadı basıyorlar. Yeni sloganlar bulup moral şırınga ediyorlar. CHP içinde elbette iyi niyetli ve doğruları görenler yok değildir. Ancak, genel başkana verdikleri yetki ile her zaman yetkiyi verenler saf dışında kalmışlardır.

Bu durumda kimler genel başkan olmuşsa diktatör olmuşlardır. Sonunda neler olacaksa kendi içlerinden birileri bu oluşuma son verecektir. Partinin yönetimi, karşı taraf için neler söylemişse gülünç oluyorlar. Bugünlerde konu AK Partili 4 eski bakanın yüce divana gönderilmeyişi onlara dert oluyor. Daha da çok dert olacağı ortadadır.
ZORLA SUÇLU YAPILMAK İSTEDİKLERİ BAKANLARI TANIYALIM
Bu bakanlardan birisi 20 sene valilik yapmış ve başarısı sebebiyle içişleri bakanlığına layık görülen çok değerli şahsiyettir. Bir öteki, bütün dünyanın gıbde ile baktığı TOKİ gibi trilyonların döndüğü kuruluşun kurucusu ve başarıdan başarıya uçan bir değerdir. Bir öteki Türkiye Odalar Birliği Ankara Başkanı olarak, ülkede ekonominin Elifini yazanlardan pek değerli şahsiyettir. Dördüncüsü ise, Avrupa ile Türkiye arasındaki ırkçılık ve Osmanlı geliyor korkusu yaşandığını tespit eden ve ülkenin yeniden bir strateji belirlemesine yön verebilen değerli kişilik sahibidir. Bunları lekelemek isteyenler tarihte kanlı ihtilali yapanlardır. O günün hariciye bakanı Fatin Rüştü Zorlu ile Maliye Bakanı Hasan Polatkan’ı hiç başarılarını düşünmeden idam eden yamyamların ( son kelime Kılıçdaroğlu’nun hakaretine cevaptır) bu defa iştahları kursaklarında kalmıştır!..
GEÇEN SENE ARALIK AYI BASKININDA İRTİCA HORTLAMIŞTI
2013, 17 ve 25 Aralık’taki olayı yaratanlar ortaya çıktı. Ayakkabı kutularına konan paranın sahibi bulundu. Adam parasını alıp gitti. Halk Bankası Genel Müdürünü anında serbest bırakmak zorunda kaldılar. Olayı yaratanlar Yahudilerin para musluğu bizim Halk Bankası’na girmeye başladığı için büyük bir oyunu oynayan 8 polis ile üç savcı, Pensilvanyadan emir alan devlet memurları idi. Şimdi bunların hepsi ceza evinde değilse bile yol görünmektedir.
BU OLAYLAR GEZİ PARKI DENİLEN İHTİLAL DENEMESİNDE BAŞLADI
İstanbul’a yapılacak olan üçüncü boğaz köprüsü, Dünyanın en büyük hava alanı, ikinci boğaz kanalı yapımına karşı olduklarını açıkça söyleyen bu terör örgütü uyduları mı Türkiye’de siyasi parti olanlar? Yazıklar olsun size be… Bir Türk bu kadar vatan haini nasıl olabilir?
2015 YILI SEÇİM YILIDIR. MIZILANIYORLAR
Her seçim öncesi milletin sevgilisi olan partinin şansını kırmak için bir şeyler icat ederler. Ama bu bir şeylerin tadı artık çok kaçtı. Sanırım seçim sandığı daha şimdiden sinyal veriyor.
Sandığın dilinden anlamayınca, hep suç işlemeye devam ediyorlar. Ülkeye ne kadar kötülük varsa layık görmek, kendilerinin intiharı demek oluyor ama anlamıyorlar…
Salı günkü gurup toplantısında MHP lideri de irticanın oyuncağı olmuş gidiyor!.. Oysa MHP’ye tek oy gelecekse sağ seçmenden gelecektir. Ülkü Ocakları’nın bağlı olduğu siyasi parti bu olamaz. 1980 öncesi ülkeye komünizm geldi gelecek durumda iken, hıyanetle savaşan gençlik ruhu aranıyor. Kimin uydusu oldu bunlar?
MİLLETİMİZ MÜSTERİH OLSUN
Her seçim öncesi geçmişin hatalarını tekrar edenler olmasa belki de AK PARTİ bu kadar şanslı olmayabilirdi. Bunda da belki hayır vardır. Seçimler gene yapılır hak eden iktidar olur. Yapanın yanına kaldı amma, bu defa muhalif partilerde koltuklar değişmek zorunda kalacak. Bu da normaldir.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.