Kütüphaneye büyük destek « Hamle Gazetesi

Kütüphaneye büyük destek

Bu haber 01 Ocak 2019 - 1:31 'de eklendi ve 455 kez görüntülendi.

Şehit Polis Memuru Nedip Cengiz Eker’in isminin verileceği kütüphaneye Muğla Aile, Çalışma Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü‘nden büyük destek geldi.

Nazife Taşdelen

Şehit Polis Memuru Nedip Cengiz Eker’in isminin verileceği kütüphaneye Muğla Aile, Çalışma Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü‘nden büyük destek geldi.

Bilindiği gibi Menteşe İlçesinde polis ve jandarma iş birliği ile 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehitlik mertebesine ulaşan Polis Memuru Nedip Cengiz Eker’in anısına kütüphane teşhir edilmeye başlanılmıştı.

Menteşe Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Türkiye Harp Malülü Gazileri Şehit Dul ve Yetimleri Derneği tarafından Şehit Piyade Asteğmen Yıldıray Çeltiklioğlu Ortaokulu’nda teşhir edilecek kütüphaneye destekler aralıksız gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kütüphaneye ünlü sanatçı Gülnihal Demir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Polis Eşleri Derneği Muğla Şubesi, Şehit Babası Mehmet Yılmaz’ın desteğinin ardından bu kez Muğla Aile, Çalışma Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü‘nden destek geldi.

İl Müdürü İlkay Türkoğlu tarafından temin edilen kitaplar kütüphanede öğrencilerin okumasına sunulmak üzere Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve beraberindeki polis memurlarına teslim edilirken, ileriki günlerde de kütüphaneye desteklerinin devam edeceği öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.