Kütüphanenin açılışı yapıldı

Bu haber 09 Nisan 2018 - 23:10 'de eklendi ve 643 kez görüntülendi.

Türk Polis Teşkilatı’nın 173’üncü kuruluş yıldönümü anısına Menteşe İMKB ilk/ortaokulunda ‘10 Nisan Polis Kütüphanesi’ açılışı yapıldı. 

Muhittin Direk

Türk Polis Teşkilatı’nın 173’üncü kuruluş yıldönümü anısına Menteşe İMKB ilk/ortaokulunda ‘10 Nisan Polis Kütüphanesi’ açılışı yapıldı. 

Törene Muğla Valisi Esengül Civelek, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları ve şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınları, veliler, öğretmenler ve öğrenciler yer aldı.

Açılışta konuşan Vali Civelek, “Öğrencilerimize kazandırılan 10 Nisan Polis Kütüphanesinin açılışında bulunmaktan büyük memnuniyet duymaktayım. Toplumun huzuru vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği ülkemizin bölünmez bütünlüğü için mesai merhumu gözetmeksizin can siparhane özveri ile fedakarlıkla çalışan emniyet teşkilatı mensuplarımızın kuruluş yıldönümünü ve 10 Nisan polis haftasını kutluyorum. Sosyal sorumluluk anlayışı ile çocuklarımıza kazandırdıkları 10 Nisan polis Kütüphanesinden öğrencilerimiz kitap okuma sevgisi kültürü bilinci kazanacaklar ve boş zamanlarını etkin verimli bir şekilde gerçekleştireceklerdir. İl Emniyet Müdürümüze ve okul aile birliğimize teşekkür ediyorum” dedi.

İ.M.K.B İlk ve Ortaokulu 10 Nisan Polis Kütüphanesi’nin açılışının ardından Muğla Vali Esengül Civelek 10 Nisan Polis Kütüphanesi pastasını kesti İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’a birer plaket verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.