Kurtulmuşlu, Kadın ve Gençlik Kolları ile Bir Araya Geldi

Bu haber 08 Kasım 2013 - 8:51 'de eklendi ve 990 kez görüntülendi.

kurtulmuslukahvalti12316546412331Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı Mustafa Kurtulmuşlu, Muğla Öğretmenevinde Ak Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri ile bir araya geldi.
İlkay Yıldız
Öğretmenevinde yapılan kahvaltılı toplantıya Ak Parti Muğla Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Şadi Pirci, İl Başkan Yardımcısı Ali Yörük, İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Aslan , İl Yönetim Kurulu Üyeleri , Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Mestan Yayman, Atatürk Orman Çiftliği Genel Müdürü Ömer Bülent Aslan, ile üyeler katıldı.
Kahvaltıda konuşan Kurtulmuşlu “ Aramızda düşünce, yöntem ve anlayış farklılıkları olabilir ama Ak Parti büyük bir misyonun, vizyonun partisi yani bu partisinin içerisinde biz kalıptan çıkmış insanları aramıyoruz. Seçimlerde adayında etkisi var tabi ki ama Gençlik Kolları ve Kadın Kollarının çalışmaları olmazsa olmazıdır. Ak parti Muğla’da seçimi alacaktır. Biz bu seçimi kaybedersek hem aday olarak hem teşkilat olarak bizim kaybımız olacaktır. Eskilerin ifadesi ile ‘iri olalım diri olalım birlik olalım’ ilkesi içerisinde hareket etmeliyiz. Belki arkadaşlarımızın söylemediği, bizim ifade etmediğimiz bir cümlenin 100 çeşit söylemi var arada nüans farkı var. Biz ikinci üçüncü şahıslar aracılığı ile diyalog kurmaya kalkarsak bu diyalog kopuk olur ”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Ali TOK 08 Kasım 2013 / 13:23

Ömer Bülent Aslan, Genel Müdür değil, sadece Atatürk Orman Çiftliği MÜDÜRÜ’dür. Israrla Genel Müdür yazarak hata ediyorsunuz.