Kursiyerleri ziyaret ettiler

Bu haber 11 Mart 2019 - 1:38 'de eklendi ve 545 kez görüntülendi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Muğla Gözlük Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. ve Billur Gözlük Endüstri ve Ticaret A.Ş. de yapılan kurslara ziyaret edildi.

Nazife Taşdelen

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Muğla Gözlük Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. ve Billur Gözlük Endüstri ve Ticaret A.Ş. de yapılan kurslara ziyaret edildi. Ziyarette Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü İlyas Sarıyerli kursiyerler ile bir araya gelerek sohbet etme imkanı buldu.

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında ‘Temel Metal Şekillendirme Elemanı’ ve ‘Gözlük Çerçeve İmalatçısı’ mesleklerinde Billur Gözlük Endüstri ve Ticaret A.Ş. de yapılmış olan kurslardan mezun olan 65 kursiyerden 50 kursiyer aynı işyerinde istihdam edildi. Ziyarette yapılan açıklamada işyerinde devam eden kursta 13 kişi bulunduğu kurs bitiminde kursiyerlerin en az yüzde 50 si Billur Gözlük Endüstri ve Ticaret A.Ş. tarafından istihdam edileceği kaydedildi. Ziyaret sonunda 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte pasta kestiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.