Kursiyerler sertifikalarını aldı

Bu haber 31 Ağustos 2015 - 20:58 'de eklendi ve 504 kez görüntülendi.

kurisyerlerMenteşe Belediyesi Yaz Dönemi Kurslarını başarıyla bitiren kursiyerler sertifikalarını aldı.

Kadir Tamer

Menteşe Belediyesi 2015 Yılı Yaz Dönemi Kurslarını başarıyla bitiren kursiyerler sertifikalarını İskender Alper Konakaltı Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle aldılar. Törene Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Başkan Yardımcısı Mehmet Güven, Menteşe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hülya Ereşter, Kursiyerler ve veliler katıldı.

Sertifika töreninde kursiyerleri tebrik eden Başkan Gümüş, “Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce yaz ayı boyunca 11 branşta kurs verildi. Ücretsiz verilen kurslarımız sonunda 437 kursiyerimiz belge almaya hak kazandılar. Belediyemizin vermiş olduğu ücretsiz kurslarımız sayesinde, kursiyerler hem sosyalleşip yeni dostluklar kuruyorlar, hem de yeteneklerini keşfediyorlar. Geleneksel hale gelen kurslarımızda emeği geçen hocalarımızı ve belge almaya hak kazanan kursiyerlerimizi tebrik ediyor, bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Kurslar sonunda; Hentbol; 29, Voleybol; 31, Tel ve Çivi ile Takı Yapma; 30, Global Tekvando (Beyaz Kuşak); 45, Gitar Eğitimi; 48, Keman Eğitimi; 37, Ebru; 83, Step Aerobik; 42, Sulu Boya Resim; 39, Türk Halk Oyunları (Erkek ve Bayan); 53 olmak üzere toplamda 437 kursiyer sertifikalarını aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.