Küreci seçim sonuçlarını değerlendirdi « Hamle Gazetesi

Küreci seçim sonuçlarını değerlendirdi

Bu haber 05 Kasım 2015 - 0:33 'de eklendi ve 633 kez görüntülendi.

KÜRECİ’DEN TEMAYÜL DEĞERLENDİRMESİ AK PARTİ MUĞLA İL BAŞKANI İHSAN KÜRECİ, TEMAYÜL YOKLAMASINDA KARŞILAŞILAN YOĞUN İLGİNİN SEVİNDİRİCİ OLDUĞUNU BELİRTEREK, MUĞLA YENİ TÜRKİYE HEDEFİNE SAHİP ÇIKTIĞINI AÇIKLADI.Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, 1 Kasım sonuçlarını değerlendirdi. Millet iradesinin bire kez daha öne çıktığını kaydeden Küreci, “Adalet ve Kalkınma Partisi her zaman milletimizin verdiği kararı saygıyla karşılamış ve en doğru kararı milletin vereceğine olan inancını hiç yitirmemiştir” dedi.
Kadir Tamer
Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, 1 Kasım sonuçlarını değerlendirdi. 1 Kasım seçim sonuçları ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan Küreci, seçim 7 Haziran ve 1 Kasım seçim sonuçlarının seçmenin kararı olduğunu ve bu iki kararın da önemli olduğunu belirtti.
Millet iradesinin istikrardan yana olduğunu kaydeden Küreci’nin açıklamasında, “Biz gerek 7 Haziran’da gerek 1Kasım’da gerekse de daha önceki seçimlerde millet İradesine olan saygımızı asla yitirmedik. 7 Haziran seçimlerinde verilen karar ne kadar önemliyse 1 Kasım Seçimlerinde verilen karar da o kadar önemlidir. Her iki karar da başımızın tacıdır. 1 Kasım’da tecelli eden millet iradesi bir kez daha hizmetten yana, kardeşlikten yana, istikrardan yana olmuştur. Milletimiz bize hizmet için bir fırsat daha vermiş, Ak Parti kadrolarına olan güvenini bir kez daha yinelemiştir” ifadeleri yer aldı.
Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle devam etti:
“Partimize verilen destek ülke genelinde arttığı gibi Muğla’mızda da artmış, Muğlalı hemşerilerimiz desteklerini esirgememişlerdir. Bu destek açıkça göstermiştir ki milletiyle aynı dili konuşan, aynı dertle dertlenen, mutluluklarını mutluluk, hüzünlerini hüzün kabul eden parti Ak Parti’dir. Bu sebepledir ki ne zaman milletimize gidilse, ne zaman sandık denilse Ak Parti hep karşılık bulmuştur. Bugün gelinen nokta bize şunu ifade etmektedir. Şimdi ülke için hizmet vaktidir. Şimdi Muğla’mıza yatırım getirme, Muğla’mız için, Muğlalı hemşerilerimiz için koşturma vaktidir. Ben seçim vesilesi ile bu sonuçta emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Süreç boyunca hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan partimizin tüm kadrolarından, seçim gününde ve öncesinde görev alan tüm görevlilerimize, güvenlik güçlerimizden, sandığa giderek demokrasiye sahip çıkan tüm yurttaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.