Küreci görevi devraldı

Bu haber 22 Ocak 2015 - 0:20 'de eklendi ve 856 kez görüntülendi.

kurecidevirrHafta sonunda yapılan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı kongrede Ak Parti Muğla İl Başkanlığı’na seçilen İhsan Küreci, görevini eski başkan Nihat Öztürk’ten devraldı.

Hafize Ataseven

Hafta sonunda yapılan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı kongrede Ak Parti Muğla İl Başkanlığı’na seçilen İhsan Küreci, görevini eski başkan Nihat Öztürk’ten devraldı.

AK Parti İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen devir teslim töreninde, çok sayıda partilinin yanı sıra eski il Başkanı Nihat Öztürk, Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, eski il başkanlarından Gültekin Akça da katıldı.

Başkanlık görevini devreden Nihat Öztürk, “Bundan 4 Yıl önce, 17 Ocak tarihinde bende Sayın Akça’dan görevi devralmıştım. Bugün de 17 Ocak gününde bu kutsal görevi Sayın İhsan Küreci kardeşime devrediyorum. AK Parti, daima birlik beraberlik içinde olarak bu günlere gelmiştir. Bundan sonra hem ben, hem de tüm teşkilatımız olarak il başkanımızdan ve partimizden desteklerimizi esirgemeyeceğiz. Partimizi en iyi noktaya getirmek için bir aradayız” dedi.

Daha sonra konuşan İhsan Küreci ise şunları söyledi:

“Bu tarihi günde kutlu medeniyet yolculuğumuzu devam ettirdiğimiz bu muhteşem buluşmada her biri bizi tek tek gönülden selamlıyorum. Bu gün burada tarihi bir an yaşıyoruz. 17 Ocak 2015’te Sayın Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun değerli katılımlarıyla gerçekleşen kongre ve sonrasında ki seçim sonucu da göstermektedir ki, dün olduğu gibi bu günde vakit millete hizmet için yola çıkanların ve bu kutlu yolda elini değil başını taşın altına koyabilen yüreklerin vaktidir. Bu kutlu yolda, gözü pek bir yiğitten başka bir yiğit sancağı devralıyor.”

Konuşmasında eski İl Başkanı Nihat Öztürk’e de teşekkür eden Küreci; “Kendisine bugüne kadar vermiş olduğu tüm hizmetler için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki siyasi yaşamında da başılar diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.