Küreci, aday adaylığı sürecini anlattı

Bu haber 01 Eylül 2015 - 21:22 'de eklendi ve 815 kez görüntülendi.

kureciiiAk Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, milletvekilliği aday adaylığı süreci ile ilgili açıklama yaptı.
Kadir Tamer
Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, milletvekilliği aday adaylığı süreci ile ilgili açıklama yaptı.
1 Kasım tarihinde gerçekleşecek erken seçimde partilerinde milletvekilliği için aday adaylığı sürecinin başladığını kaydeden Küreci, “Yapılacak olan seçimlerde aday adayı olmak isteyenlerin 31 ağustos Pazartesi ile 3 Eylül Perşembe günleri arasında İl Başkanlığımızda kurulan komisyona gerekli evraklar ile birlikte başvurmaları gerekmektedir” dedi.
İl Başkanı Küreci açıklamasına şöyle devam etti:
“Ülke olarak yeni bir seçime gidiyoruz. Seçim sürecinin ilk basamağı da sayılan aday adaylığı sürecinde aday adaylarımızın göstereceği ilgi elbette bizi teşkilat olarak çok mutlu edecektir. Birlik ve beraberliğin her zamankinden daha önemli olduğu bu günlerde biz de teşkilat olarak partimize aday adaylığı için yapılan her başvurunun bize güç katacağı düşüncesindeyiz. Muğla Ak Parti İl Başkanı olarak aday adaylarımıza şimdiden milletin partisini tercih edecekleri için çok teşekkür ediyorum. Gerek aday adaylığı sürecinde, gerekse de sonraki süreçte partimize sağlayacakları katkının çok önemli olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Yapılacak olan seçimlerin Muğla’mıza, ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Başvurusunu şu an itibariyle yapmış olan ve ilerleyen günlerde yapacak olan aday adaylarımıza başarılar diliyorum.”
Küreci açıklamasında adaylık aidatı içinse 7 Haziran seçimindeki gibi uygulama yapacaklarını, erkek adayların 5 bin lira, kadın adayların 2 bin 500 lira, engelli aday adaylarının ise bir ödeme yapmayacaklarını kaydetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.