Kültür Şenliği başlıyor

Bu haber 24 Eylül 2013 - 22:22 'de eklendi ve 744 kez görüntülendi.

kultursenligibasliorrMuğla Belediyesi tarafından bu yıl 22.sini düzenlenecek olan Muğla Kültür Şenliği 27 Eylül Cuma günü başlıyor.

Haber Merkezi

Muğla Belediyesi tarafından bu yıl 22.si düzenlenecek olan ‘Muğla Kültür Şenliği’ 27 Eylül tarihinde başlıyor. 27 Eylül tarihin de Muğla Bacası’nın yakılması ile başlayacak olan Kültür Şenliği 3 gün sürecek.

Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, geleneksel hale getirilen Kültür Şenliği’nin gu yıl 22.sini gerçekleştireceklerini belirterek, “1984 yılından bu yana düzenlenen Türkiye’nin en köklü kültür şenliklerinden biri olan Muğla Kültür Şenliği’nin bu yıl 22.sini düzenlemekten gurur duyuyoruz. Sahip olduğumuz sosyal, kültürel, doğal ve mimari zenginliklerimizi bu şenliklerde yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.

22. Muğla Kültür Şenliği’nde, Düğerek Sosyal Tesis ve Spor alanı açılışı, konserler, tiyatro, resim, ebru, fotoğraf sergisi, bayanlar bisiklet yarışı, çocuk etkinlikleri, kitap tanıtımı, şiir ve türkü dinletisi, bal şenliği, Rahvan At yarışı, satranç turnuvası, 9. trap, okçuluk, skeet ve kurşun atış gösterileri, yayla etkinlikleri gibi birçok etkinlikler gerçekleştirilecek.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.