Kozağaç Mahallesi iftarda buluştu

Bu haber 07 Haziran 2018 - 1:40 'de eklendi ve 469 kez görüntülendi.

Menteşe ilçesi Kozağaç Mahalle Muhtarlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programı yapıldı.

Muhittin Direk

Menteşe ilçesi Kozağaç Mahalle Muhtarlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programı yapıldı. Kozağaç Mahalle meydanında düzenlenen iftar programına Vali Esengül Civelek, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Kozağaç Mahallesi Muhtarı ve Muğla Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Gümüş, mahalle muhtarları ve Kozağaç mahallesi sakinleri katıldı.

Muğla Muhtarlar Federasyonu Başkanı ve Kozağaç Mahallesi Muhtarı Kadir Gümüş;” 11 ayın Sultanı olan Ramazan ayı olması münasebetiyle her yıl geleneksel olarak yaptığımız iftar programına bizleri kırmayarak iştirak eden sayın Valimiz Esengül Civelek, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız,İl jandarma Komutanı Coşkun Sel, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Mahalle Muhtarlarımıza, Kozağaç Mahallesi sakinlerine çok teşekkür ederim” dedi.

İftar programda konuşan Vali Esengül Civelek ise ; “Mübarek Ramazan ayının yüce maneviyatını; birlik beraberlik ve sevgi ile paylaştığımız bu akşamki iftar sofrasında sizlerle birlikte olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Bu akşamki iftar programında bizleri Karaağaç’ta buluşturan değerli muhtarımıza çok teşekkür ediyorum. Yardımlaşmanın, dayanışmanın, paylaşmanın, sevginin, şefkatin, merhametin, vefanın ve hoşgörünün doruğa ulaştığı, toplumsal yaşama yansıdığı, Ramazan ayının ülkemize ve tüm İslam âlemine sevgi, barış, huzur getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.