Köyceğizli öğrencilerden Mehmetçik’e mektuplu destek

Bu haber 19 Şubat 2018 - 0:56 'de eklendi ve 505 kez görüntülendi.

Yüksekkum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlere moral desteği sağlamak amacıyla duygularını yazdıkları mektuplar hazırladı.

Öğrencilerin duygularını kaleme aldığı 60 mektup, Mehmetçiklere ulaştırılmak üzere Köyceğiz Askerlik Şubesi Başkanlığı’na teslim edildi.
Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ, “Öğrencilerimiz hazırladıkları mektuplar ile askerlere manevi destek vererek, Türk Milletinin arkalarında olduğunu bilmelerini istedi. Şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık diliyorum. Dualarımız onlarla” diye konuştu.
Öğrencilerin mektuplarını teslim alan Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı İbrahim Baştürk, askerlere verdikleri manevi destekten dolayı gençlere teşekkür etti.
Öğrencilerden Ayşegül Atalay; “Askerlere motivasyon olacağını ve bu mektupları okuyunca gururlanacaklarını düşünüyorum. İnşallah bize cevap yazabilirler” dedi.
Mektuplarla askerlere moral sağlamayı amaçladıklarını dile getiren öğrencilerden Sinan Eşmeli ise şunları söyledi; “Daima gençler ve Türkiye olarak onların arkasındayız.” (İHA)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.