Köyceğiz’de demokrasi şehitleri için mevlit okutuldu

Bu haber 25 Temmuz 2016 - 23:34 'de eklendi ve 460 kez görüntülendi.

KÖYCEĞİZ’DE DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLÜT OKUTULDU15 Temmuz tarihinde Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) askeri darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden demokrasi şehitleri için Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde mevlit okundu.
15 Temmuz tarihinde Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) askeri darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden demokrasi şehitleri için Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde mevlit okundu.
Köyceğiz Hükümet konağı önünde okutulan mevlüde Köyceğiz Kaymakamı Gürkan Demirkale, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Evren Kaptan, Belediye Başkanı Kamil Ceylan, İlçe Emniyet Müdürü Burhan Şahin, Cumhuriyet savcısı Mehmet Aktürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ, MHP Köyceğiz İlçe Başkanı Keramettin Tülerli ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, ‘’ Halkın iradesi dışında hiçbir iradeyi tanımayacağımızı, demokrasiden vazgeçmeyeceğimizi ve darbe girişimlerini kabul etmeyeceğimizi bir defa daha vurguluyoruz. Ülkemizin birliğine, kardeşliğimize ve demokrasimize karşı olanlarında karşısına dikileceğiz. Mevlüdümüze katılan herkese çok teşekkür ediyorum’’ dedi.
İlçe Müftüsü Abdullah Kır tarafından okunan mevlütün ardından demokrasi nöbeti devam etti. (İHA)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.