Köyceğiz Orman İşletme Müdürlüğünde üretim tatbikatı yapıldı

Bu haber 02 Kasım 2017 - 0:28 'de eklendi ve 558 kez görüntülendi.

Köyceğiz Orman İşletme Müdürlüğündeki Üretim tatbikatı Köyceğiz Orman İşletme Şefliği sorumluluk alanında bulunan Karacaağaç Mevkii 29 Nolu bölmede gerçekleştirildi.

Haber Merkezi

Köyceğiz Orman İşletme Müdürlüğündeki Üretim tatbikatı Köyceğiz Orman İşletme Şefliği sorumluluk alanında bulunan Karacaağaç Mevkii 29 Nolu bölmede gerçekleştirildi. Tatbikata Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik, Bölge Müdür Yardımcısı Enver Demirci, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Önder Sermet, Köyceğiz Orman İşletme Müdürü Hakan Zeybek, Orman İşletme Şefleri, Orman Muhafaza memurları, üretimde çalışan orman personel ile kooperatif başkanları katıldı. Tatbikatta ayrıca Köyceğiz M.Y.O Ormancılık Programı öğrencileri de hazır bulundu.

Gerçekleştirilen Üretim tatbikatında damgada dikkat edilecek hususlar, üretimde verimliliği arttırma, standartlara uygunluk, kaliteli üretim, ürün zayiatlarının en aza indirilmesi ile iş sağlı ve güvenliği konuları anlatılarak uygulamalı olarak tatbik edildi. Yapılan uygulamalarda üretime konu edilen ağaçlar üzerinde kesme ve boylama teknikleri gösterildi. Ayrıca tatbikatta piyasanın isteklerine göre standardizasyona da dikkat edilerek kesilen ağaçtan en yüksek verimliliğin nasıl sağlanacağı uygulamalı olarak anlatıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.