Kötekli semt sahasına yol düzenlemesi

Bu haber 14 Temmuz 2018 - 2:29 'de eklendi ve 536 kez görüntülendi.

Menteşe Belediyesi ekipleri tarafından Kötekli Semt Sahasının bozuk olan ana yola bağlantı yoluna beton dökülerek düzenleme yapıldı.

Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi ekipleri tarafından Kötekli Semt Sahasının bozuk olan ana yola bağlantı yoluna beton dökülerek düzenleme yapıldı.

Yol yapım çalışmalarını Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güven ve Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz ile birlikte inceleyen Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, yol düzenlemesi ile spor kulüplerinin sahaya ulaşımının daha kolay hale geldiğini kaydetti.Muğlaspor’un da zaman zaman antrenman için Kötekli sahasını kullandığını ifade eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, yol çalışması için Menteşe Belediye Başkanı ile belediye çalışanlarına teşekkür etti.
Yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, ana yoldan stada kadar olan 200 metre uzunluğunda, 6 metre genişliğindeki yola beton döküldüğünü söyledi. Başkan Gümüş yol çalışmasını çok kısa sürede tamamlayan belediye ekiplerine teşekkür etti.

Muğlaspor’un gerek profesyonel takımı gerekse de alt yapı takımlarının bazı antrenmanlarını Kötekli sahasında yaptığını ifade eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, “Kötekli sahasının yolunun 200 metrelik kısmı bozuktu. Sayın başkan spor kulüplerinin sahaya daha rahat ulaşımını sağlamak için hemen çalışma başlattı. Bu bağlamda yapılan yol çalışması için Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve belediye çalışanlarına teşekkür ederim. Ayrıca Kötekli Sahasının ışıklandırılması içinde Gençlik ve Spor İl Müdürümüze bir talebimiz oldu. Saha ışıklandırıldığı takdirde takımlara daha fazla antrenman imkanı doğacak. Her zaman sporun yanında ve destekçisi olan Başta Valimiz Esengül Civelek’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Gürün’e, Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin Gümüş ile Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz’a yeşil beyazlı camiamız adına teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.